Kontakti:
Rīga, Matīsa iela 44  TEL.: +371 254 03818            

DS28 Gaisa sausinātājs (Wood's)

Brand: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 90 m2,

Veiktspēja - 17,5 L/dienā,

Vadība - Mehāniska

405

Piegāde: 7,00

Wood's DS28 ir Zviedrijā pārdotakais gaisa sausinātājs, visu klašu, un Zviedrijas patērētāju asociācija pasludināja to par "labākais testos" žurnālā “Råd & Rön” 9 nummurā, 2001 gadā. Pateicoties tā darbības uzticamībai un lielajai ietilpībai, Wood's DS28 gaisa sausinātājs ir uzveicis pelējumu, miltrasi mitrumu un puvumu vairāk nekā 100 000 mājsaimniecībās Zviedrijā. Dažus gadus atpakaļ, bet joprojām tikai viens cits gaisa sausinātājs testos ir uzrādijis labākus rezultātus vērtējot nosacījumus enerģija un kapacitāte - un tas ir Wood's ED50F.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 90 m2;

- Veiktspēja - 17,5 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 10 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - mehāniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 190/336 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 10,4 l;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 38-50 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 270W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 460W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 343 x 430 x 527 mm;

- Svars - 24 kg;

 

Robustā iekārta ir perfekts visām vidēm derigs gaisa sausinātājs, kas efektīvi sausina pagrabu tajā pašā laikā žāvējot izmazgātās drēbes. Tam ir laba sausināšanas kapacitāte pat pie +5c temperatūras. Tas ir aprīkots ar riteņiem, lai to varētu viegli pārvietot. Tā taisnā virspuse ļauj Jums uzlikt lietas uz tā, piemēram izmazgāto drēbju grozu. DS28 ir divi ventilātora ātrumi, lai nodrošinātu papildus efektu un varētu žāvēt izmazgātās drēbes. DS28, līdzīgi kā visiem Wood's gaisa sausinātajiem, ir nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma un tam ir IP-X1 drošības klasifikators. Wood's DS28 ir noderīgs, lai sausinātu pagrabus, žāvētavas, vasaras kotedžas, treilerus, laivas.

Ūdens tvertne un nepārtrauktā ūdens novadīšanas sistēma.

Lielā ūdens tvertne ar kapacitāti 10,4L nodrošina, ka to nevajadzēs izliet pārlieku bieži. Ja ūdens tvertne ir pilna, iekārta automātiski izslēgsies. Kā jebkurš Wood's gaisa sausinātājs, DS28 ir nepārtrauktās ūdens novadīšanas sistēmas pieslēgums. Tādā gadījumā Jums nebūs jāizlej ūdens tvertne, bet absorbēto ūdeni varēsiet uzreiz novadit pa trubu kanalizācijā.

 

ISO9001

Wood’s DS, ED un TDR sēriju modeļus ražo Kanādā, balstoties uz ISO9001 standartu, kas nodrošina augstāko kvalitāti un kapacitāti. Ar Wood's gaisa sausinātājiem, Jūs varat būt drošs, ka esat iegādājies produktu, kas kalpos un strādās nevainojami un pilnībā Jūs apmierinās daudzu gadu garumā.

 Ražots Kanādā!

 

 

Wood's DS28 gaisa sausinātājs

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.