Kontakti:
Rīga, Matīsa iela 44  TEL.: +371 254 03818            

Gaisa sildīšana

Gaisa sildītāju tipi:

Tiešās dedzināšanas dīzeļsildītāji (šķidrā kurināmā) – izceļas ar augstu efektivitāti un var acumirklī radīt ļoti daudz siltuma. Tiešās dedzināšanas dīzeļsildītāji vislabāk piemēroti izmantošanai atklātās vai ļoti labi vēdināmās telpās, piemēram, rūpnīcās, noliktavās, būvlaukumos, dažādam saimnieciskam pielietojumam. Master tiešās dedzināšanas dīzeļsildītāji ir pazīstami kā ļoti efektīvi un izturīgi, vienlaikus droši un vienkārši lietošanā.

 

Netiešās dedzināšana dīzeļsildītāji (šķidrā kurināmā) – ļoti efektīvi silda telpas, bet telpā izdalās tikai pilnīgi tīrs gaiss bez jebkādiem dūmiem vai nesadegušā kurināmā. Dedzināšanas procesa laikā dūmi un gāze tiek izmesti ārā, izmantojot dūmvadu. Master netiešās dedzināšanas dīzeļsildītāji vislabāk piemēroti izmantošanai telpās, kur ventilācija ir ļoti vāja vai tās vispār nav, veikalos, pasākumu teltīs, izstāžu zālēs vai lielās pārtikas gatavošanas telpās. Netiešās dedzināšanas dīzeļsildītājus var lietot ar pievienotu elastīgu siltumizturīgu šļūteni, lai sadalītu silto gaisu pa vairākām telpām.

 

Gāzes sildītāji – Master gāzes sildītāji var acumirklī izdalīt ļoti lielu daudzumu siltuma. Dīzeļsildītāju ekspluatācija ir lēta, bet ierīce ir uzticama un ļoti efektīva. Mobilie gāzes sildītāji vislabāk piemēroti izmantošanai labi vēdināmās telpās, piemēram, būvlaukumos, noliktavās, rūpnīcās, saimniecības telpās u. tml. Gāzes sildītāji maksā lētāk nekā dīzeļsildītāji.Dujiniai šildytuvai - Master dujiniai šildytuvai gali akimirksiu išskirti didelį kiekį šilumos.

 

Elektriskie gaisa sildītāji, kaloriferi – Elektriskie ventilatorsildītāji ir ļoti efektīvas ierīces, kuras var ļoti plaši izmantot dažādiem mērķiem. Elektriskie sildītāji nodrošina siltumu tīri, ātri un droši. Elektriskie sildītāji ir ideāla izvēle pagaidu vai rezerves apsildei, jo to ir vienkārši lietot, parasti nav nepieciešami montāžas darbi un lielākā daļa elektrisko sildītāju ir pilnībā mobili. Master elektriskie sildītāji izgatavoti tikai no sertificētiem augstākās kvalitātes komponentiem, kas nodrošina to darbības uzticamību un efektivitāti.

 

Infrasarkano staru sildītāji – infrasarkano staru elektriskie sildītāji var droši un nepiesārņojot gaisu apsildīt tieši noteiktus objektus vai cilvēkus. Elektriskie infrasarkano staru sildītāji var būt plaši izmantoti dažādām telpām, piemēram mājai, veikalam vai birojam. Tāpat ir arī infrasarkano staru dīzeļsildītāji, kurus var izmantot sienas vai krāsas žāvēšanai, atkausēt sasalušās iekārtas vai caurules, apsildīt darba zonas.

 

Infrasarkano staru dabiskās apsildes plāksnes – keramiskie vai metāliskie infrasarkano staru sildītāji ātri un ekonomiski var nodrošināt papildus siltumu tur, kur tas visvairāk nepieciešams. Infrasarkano staru apsildes plāksnes izceļas ar skaistu izskatu un lielu krāsu izvēles gammu. Infrasarkano staru apsildes plāksnes izmantojamas dzīvojamās telpās, birojos, veikalos.