20L Platinum Gaisa sausinātājs (MEACO)

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Platībai līdz 70 m2,

Veiktspēja - 20 L/dienā,

Vadība - Elektroniska, LCD.

399
Izpārdots!

Mēs iesakām! Zems elektrības patēriņš!
Piegāde: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Meaco Platinum Range gaisa sausinātāji iespējams ir paši labakie, kas jebkad radīti Eiropā, jo tie nosaka jaunu kvalitātes un enerģijas taupīšanas etalonu. Tie samazina patērētāju elektribas izmaksas un ietaupa tiem tūkstošiem Euro darbības izmaksas produkta dzīves cikla laikā.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 70 m2;

- Veiktspēja - 20 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 11,7 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - Elektroniska, LCD ekrāns;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 160 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 6 litri;

- Taimeris - ir;

- Trokšņa līmenis - 46dB

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 255W;

- Izmēri - 595x385x290 mm;

- Svars - 12,6 kg;

 

Biežāk uzdotais jautājums, ko uzdod mums pircēji ir "Cik daudz izmaksā lietot gaisa sausinātāju", kas ir svarīgi pēc pēdējo gadu elektrības tarifu pieauguma Latvijā. Meaco vienmēr ir ražojis gaisa sausinātajus tik efektīvus cik iespējams, lai būtu iespējami mazas izmaksas, un tagad ar jauno Platinum Range enerģijas efektvitāte tiek pacelta pilnīgi jaunā līmenī.

 

Ar šo 20litru produktu enerģijas izmaksu ietaupījums var būt ļoti liels, līdz pat 100 Euro gadā. Salīdziniet tā elektroenerģijas patēriņu (255 vati) ar citiem 20litru modeļiem, kas atrodami tirgū, un Jūs sāksiet saprast, ka atšķirība ir ievērojama.

 

Meaco PLatinum Range gaisa sausinātajus ir testējuši vadošajā starptautiskajā neatkarīgajā laboratorijā Honkongā pēc visiem mūsdienu stardantiem un tie ir sasniegti pašā augstākajā līmenī. Lai iegūtu šos ekselences standartus, kompānijai ir jāpārliecinās, ka katrs individuāls komponents ir augstākās kvalitātes, lai maksimizētu efektivitāti. Tas nozīmē, ka kompānija var droši teikt, ka Meaco Platinum Range ir izveidojis jaunu etalonu un tā pierādītā kvalitāte tos padara pārākus par citiem gaisa sausinātajiem tirgū.

Meaco 20L zemas enerģijas gaisa sausinātajs piedāvā zemākas elektrības izmaksas kā tā konkurenti un virkni citu iespēju un funkciju:

- lētāks veids kā cīnīties ar pelējumu, kondensātu un mitrumu mazā līdz 3 istabu dzīvoklī,

- 20litru gaisa sausinātājs,

- Tikai 255 vati nominālā patērējamā jauda,

- Unikāls Meaco kontroles bloks, kas ietaupa naudu un uzlabo veiktspēju,*

- Digitāls displejs, kas parāda aktuālo gaisa mitrumu telpā,

- Variējams mitrumstats no 30 līdz 80% ar 5% relatīvā mitruma soli,

- 1-24 stundu izslēgšanās taimeris,

-Taustiņu bloķēšana, lai tas nebūtu pieejams bērniem,

- Spēcīgs pārvietošanas rokturis,

- Viegli slīdoši riteņi,

- Papildus iespējams pievienot HEPA filtru priekš tīrāka gaisa.

 

*Unikāls Meaco kontroles bloks nozīmē to, ka Jūs saņemat labāko iespējamo balansu starp naudas ietaupīšanu un precīzu gaisa sausināšanu. Kad tiek sasniegts izvēlētais relatīvais gaisa mitrums, gaisa sausinātājs pārslēgsies uz ventilātoru, pārliecināties, ka mitruma līmenis ir stabils. Pēc tam iekārta izslēgsies, pēc pus stundas ta atkal ieslēgsies, ieslēgs ventilatoru, lai pārbaudītu mitrumu velreiz. Ja relatīvais mitrums ir pārsniedzis iepriekš iestatīto,tad gaisa sausinātajs sāks atkal strādāt. Ja relatīva mitruma līmenis nav mainījies, tad gaisa sausinātajs atkal atslēgsies uz 30 minūtēm. Šis process ietaupa daudz naudas, īpaši ja salīdzina ar citiem gaisa sausinātajiem, kam ventilātori darbojas visu laiku, neatkarīgi no relatīvā mitruma līmeņa telpās.

 

Meaco kompānija, esot speciālisti gaisa sausinātaju ražošanā, ir lepna par Platinum Range gaisa sausinātājiem. Attīstot un ražojot gaisa sausinātājus tā dzen tehnoloģijas un konkurentus uz priekšu, un rod atbildi uz jautājumu "Cik daudz izmaksā lietot gaisa sausinātāju" "daudz mazāk kā kādreiz, īpaši, ja Jūs izvelaties Meaco".

 

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS


 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet DD8L Meaco gaisa sausinātāju.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's