ZERO+ Gaisa attīrītājs (WINIX)

Ražotājs: Winix (Dienvidkoreja)

Platībai līdz 120 m2,

Gaisa attīrīšana – 9 punkti,

Wi-Fi tehnoloģija

PlasmaWave ® jonizācija

399

Wi-Fi tehnoloģija!
Piegāde: 5,00
<

WINIX ZERO + gaisa attīrītājs, kurš ir aprīkots ar Wi-Fi,  izmanto augstākā līmeņa gaisa attīrīšanas tehnoloģiju, kas attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, dūmiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, organiskām ķīmiskām vielām un sadzīves smakas. Gaisa attīrītājs ZERO + ir vislabāk piemērota lietošanai vidēja izmēra dzīvojamās telpās, guļamistabās, slimnīcu nodaļās vai birojos. Gaiss tiek attīrīts sistēmā ar 5 posmiem, kas sastāv no:
 
• Mazgājamais filtrs no gaisa savāc lielus putekļus, plūksnas, matus un citus liela un vidēja izmēra atkritumus;
• CleanCel ® tehnoloģija. Pre-filtrs ir pārklāts ar speciālu pārklājumu, kas darbojas kā pretmikrobu vairogs, neitralizējot baktērijas saskares laikā.
• Augstas kvalitātes mazgājams ogles filtrs, kas samazina gaistošos organiskos savienojumus gaisā un dažādas mājsaimniecības smakas, kas rodas no ēdiena gatavošanas, dzīvniekiem vai dūmiem;
• True 99,97% HEPA filtrs attīra gaisu no dažādiem alergēniem, piemēram, putekšņiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, putekļiem, mikrobiem un dūmiem. HEPA filtrs attīra visas vizmaz 0,3 mikronu lielas daļiņas.
• PlasmaWave ® ir Winix patentēta unikāla tehnoloģija, kas darbojas pozitīviem un negatīviem joniem iznīcinot dažādas piesārņojošas molekulas.

WINIX ZERO + starp citiem pieejamajiem gaisa atīrītājiem izceļas ar savu viedumu. Šis ir viens no nedaudzajiem gaisa atīrītājiem ar Wi-Fi tehnoloģija, kas ļauj jums kontrolēt piesārņojuma līmeni un kontrolēt arī pašu ierīci, izmantojot savu viedtālruni no attāluma. Viss, kas Jums nepieciešams, ir jūsu viedtālrunis lejuplādēt WINIX SMART aplikāciju, kas pieejama Android un iOS platformām.
 
 WINIX ZERO + iebūvētais viedais gaisa kvalitātes sensors nepārtraukti reaģē uz iekštelpu gaisa piesārņojumu un maina gaisa attīrīšanas ātrumu. Jūs varat ieslēgt ierīci atstāt to ieslēgtu, neraizējoties par iekštelpu gaisa piesārņojumu, jo ZERO + gaisa attīrītājs nodrošinās to, ka gaiss telpās vienmēr būs tīrs.
 
 Gaisa attīrītāja ZERO + gaismas sensors reaģē uz telpas apgaismojumu un maina gaisa attīrītāja displeja apgaismojuma intensitāti. Gaisa attīrītāji automātiskajā režīmā, gaismas sensors reaģē uz tumšā telpā un automātiski pāriet miega režīmā.

 

Tehniskie parametri:

 

- Platībai līdz 120 m2

- Filtri - mazgājams pre-filtrs, maināms aktīvs ogles filtrs, maināms pretmikrobu pārklājuma HEPA filtrs

- Filtru nomaiņa - vismaz reizi 12 mēnešos;

- Ventilatori režīmi -4;

- Gaisa plūsma - 470 m3/st;

- Jonizācija – ir, PlasmaWave®;

- Elektrības patēriņš – līdz 90 W;

- Sensori - daļiņu sensors, gaistošo organisko savienojumu sensors

- Trokšņu līmenis – 26,4 - 55 dB (atkarībā no ventilatora ātruma);

- Izmēri - 245 x 415 x 600 mm;

- Svars – 8,5 kg

 

 

ZERO + gaisa attīrītājs ir sertificēts:

              

 

 

Uzrakstiet atsauksme

Note: HTML is not translated!
    Es neiesaku           Iesaku