10 L Gaisa sausinātājs (MEACO)

Brand: MEACO (Lielbritānija)

Platībai līdz 40 m2,

Veiktspēja - 10 L/dienā,

Vadība - Elektroniska

175

Piegāde: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.


Ja Jūs dzīvojat dzīvoklī, mazā mājā vai Jums vienkārši vajag žāvēt atsevišķu istabu, tad Meaco 10L gaisa sausinātājs ir laba izvēle.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 40 m2;

- Veiktspēja - 10 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Viektspēja - 5 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - Elektroniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 88 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 2 litri;

- Taimeris - nepastāv;

- Trokšņa līmenis - 46 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 220W;

- Izmēri - 483 x 296 x 186 mm;

- Svars - 8,75 kg.;

 

Kompānijai Meaco ir bijuši nepieciešami 10gadi, lai atrastu vienkāršu gaisa sausinātāju, uz kura varētu virsū rakstīt tās vārdu ( tā ir diezgan izvēlīga) un lūk tas ir. Meaco 10L mazais mājas gaisa sausinātājs ir labākais 10 litru sausinātājs, ko tā līdz šim ir tirgojusi un ta lepojas likt virsū savu vārdu uz šī izstradājuma.

Piemērots dzīvokļiem un mazām mājām līdz 3 istabām, Meaco 10L mazais mājas gaisa sausinātājs var tikt izmantots, lai izskaustu kondensātu uz Jūsu logiem un paātrinātu izmazgātu drēbju izžūšanu. Tā ir vienkārša iekārta lietošanā ar speciāli izstrādātu kontroles paneli, kas padarīs ļoti vienkāršu uztādījumu ievadīšanu, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.

- 10Litru gaisa sausinātājs,

- Viegli  lietojams,

- Zemas darbības izmaksas,

- Mazs un viegls,

- Kluss savā darbībā,

- Stilīgs dizains,

- Piemērots līdz 3 istabu mazai mājai,

- Samazina un novērš pelējuma sporas, kondensātu un mitrumu.

Liekais ūdens apkārtēja gaisā Jums apkārt, kas ir cēlonis kondensātam/pelējumam un drēgnuma sajūtai no kā Jūs ciešat, tiek iesūkts gaisa sausinātājā un vadīts cauri aukstu spoli, kas liek liekajam mitrumam kondensēties. Gaiss tiek pūsts atpakaļ istabā sausāks un siltāks. Liekais ūdens tiek uzskrāts iestrādātā ūdens tvertnē sausinātāja korpusā. Kad tvertne ir pilna, sausinātājs automātiski izslēdzas, lai izvairītos no ūdens pārplūdes.

Maeco 10L gaisa sausinātājs kā jebkurš kompresoru gaisa sausinātājs no jebkura ražotāja, zaudē savu optimālo veiktspēju,kad gaisa temperatūra un relatīvais gaisa mitrums telpās samazinās.

 

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS


 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet DD8L Meaco gaisa sausinātāju.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.