M10 Gaisa sausinātājs (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 30 m2,

Veiktspēja - 10 L/dienā,

Vadība - Elektroniska

E-cena
189

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Wood's M10 - ir kompakts un efektīvs gaisa žāvētājs. M10 gaisa sausinātājs piemērots izmantošanai vannas istabās un citās mazākās telpās. Ierīces ciparu displejs rāda pašreizējo mitruma līmeni telpā. Ērts rokturis ļauj gaisa sausinātāju novietot tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Pēc ūdens drenāžas šļūtenes pievienošanas vairs išpilinėti ūdeni no kondensāta uzglabāšanas. Gaisa sausinātājs Wood's M10 darbojas ātri, klusi un efektīvi, samazinot mitruma daudzumu un mitruma radīto nepatīkamo smaržu.

 

Tehniskie parametri:

- Platībai līdz 30 m2;
- Veiktspēja - 10 L/dienā pie 30 C temperatūras un 80% mitruma;
- Veiktspēja - 4 L/dienā pie 20 C temperatūras un 70% mitruma;
- Automātiskā mitruma kontrole;
- Vadība - elektroniska;
- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;
- Nominālā gaisa plūsma - 120 m3/h;
- Kondensāta drenāža - ir;
- Tvertnes tilpums - 2 litri;
- Taimeris - ir;
- Trokšņa līmenis - 42dB.
- Darba temperatūras diapazons - +5 - +32 C;
- Spriegums - 220-240V/50Hz;
- Jauda - 280 W pie 35 C temperatūras un 80% mitruma;
- Izmēri - 276 x 185 x 480 mm;
- Svars - 10 kg.

 

 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet WDD80 Wood's gaisa sausinātāju.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's