ZERO gaisa attīrītājs (Winix)

Brand: Winix (Dienvidkoreja)

Platībai no 10 līdz 99 m2,

Gaisa attīrīšana – 8,5 punkti,

PlasmaWave ®  jonizācija

 

329

Jaunums! Papild rezerves filtri
Piegāde: 3,00
<

WINIX ZERO gaisa attīrītājs ir paredzēts darbam jebkurā mājas vidē un ir gatavs absorbēt putekļus, ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas, dūmus, pelējuma sporas, gaistošos organiskos savienojumus un dažādas mājas smakas. Gaisa attīrītājs WINIX ZERO var tikt izmantots telpās līdz 100 m2, un gaisa attīrīšana sastāv no četrpakāpju sistēmas, kas nodrošina putekļu un citu gaisa piesārņotāju savākšanu:

• Mazgājams priekšfiltrs, kas paredzēts, lai savāktu lielu daudzumu putekļu, ķidatas, matu un citu gaisa piesārņotāju;

• Iepriekš filtrē ar aktivēto ogli, kas novērš dažādas mājsaimniecības smakas, ko rada pārtikas, dzīvnieku vai dūmu ražošana;

• Patiesais 99,97% HEPA filtrs, kas attīra dažādu alergēnu, piemēram, ziedputekšņu, blisteru mirgoņu, dzīvnieku dūņu, putekļu, baktēriju un dūmu gaisu. HEPA filtrs attīra visas daļiņas līdz 0,3 mikroniem.

PlasmaWave® patentētā Winix tehnoloģija ar pozitīviem un negatīviem joniem, kas sadala dažādus piesārņotājus. *

 

 WINIX ZERO ir viens no pasaules vadošajiem gaisa attīrītājiem un ir ieguvis vairākus World Design Awards (Reddot Design Award un Best Design Award). Gaisa tīrītājs WINIX ZERO ir augsta efektivitāte un lielisks izskats.

 

 Intelligent putekļi un citi cietvielu sensori WINIX ZERO pastāvīgi reaģē uz telpas piesārņojumu un attiecīgi mainās gaisa attīrīšanas ātrums. Jūs varat ieslēgt ierīci un neuztraucoties par iekšējo gaisa piesārņojumu, jo ZERO gaisa attīrītājs nodrošina, ka gaiss mājā vienmēr ir tīrs.

 

 Gaisa attīrītāja ZERO gaismas sensors reaģē uz telpas apgaismojumu un maina gaisa attīrītāja displeja apgaismojuma intensitāti. Gaisa attīrītāji automātiskajā režīmā, gaismas sensors reaģē uz tumšā telpā un automātiski pāriet miega režīmā.

 

Tehniskie parametri:

- maksimālais platums līdz 99 m2 (optimālā darba platība 40 m2);

- Filtri - mazgājams priekšfiltrs; nomaināms prefiltrs ar aktivēto ogli - 8 gab. maināms HEPA filtrs - 2 gab.

- Filtra nomaiņa. HEPA filtrs mainās vismaz reizi 12 mēnešos, un aktīvās ogles priekšfiltrs ir jāatjaunina ik pēc 3 mēnešiem.

- ventilatora ātrums - 4;

- Gaisa plūsma - atkarībā no izvēlētā režīma 96/138/198/258/462 m3 / h;

- gaisa jonizācija - pieejams, PlasmaWave®;

- enerģijas patēriņš - līdz 70 W;

- sensori - daļiņu sensors;

- Energy Star (Energy Star) - jā;

- Trokšņa līmenis -> 27,8 dB (palielinās atkarībā no ātruma);

- izmēri - 380 x 208 x 600 mm;

- Svars - 7 kg;

 

CADR vērtējums:

  • Putekļi - 243;
  • Putekšņi - 246;
  • Tabakas dūmi - 232.

WINIX gaisa attīrītājs ZERO International Design Awards:
red dot dizaino apdovanojimas     dizaino apdovanojimas         

ZERO gaisa attīrītājs ir sertificēts:

energy star sertifikatas            ecarf sertifikatas

Kas ir gaisa attīrītājs?

Gaisa attīrītājs ir vienkārša ierīce, kas sastāv no ventilatora (vai vairākiem) un speciāla filtra. Tā kā lielākā daļa netīrumu, kas atrodas gaisā, ir vienkārši sataustāmi un aizturami, tāpēc gaisa attīrītāji var mehāniski atdalīt šo piesārņojumu, gaisa plūsmu novirzot caur filtriem. Parasti gaisa attīrītāji nepatērē daudz elektroenerģijas, to jauda svārstās no 4 līdz 60 vatiem, atkarībā no gaisa attīrīšanas veiktspējas un papildus funkcijām.

Kāpēc man nepieciešams gaisa attīrītājs?

Gaisa piesārņojums rodas no ļoti liela skaita dažādu avotu, un, ja dzīvojat pilsētā, liela iespēja, ka jums jau nepieciešams gaisa attīrītājs. Elpojot tīrāku gaisu, var labāk atpūsties miega laikā, uzlabojas plaušu funkcionēšana un vispārīgā veselība. Ja kaut kurš ģimenē cieš no alerģijas, gaisa attīrītājs var būt ļoti noderīgs, jo no gaisa attīra standarta alergēnus, piemēram, putekšņus, putekļus, dzīvnieku matus un blaugznas, pelējuma sporas u. Tml.

Kādā telpas vietā jānovieto gaisa attīrītājs?

Vieta, kurā novietosies ierīci, ir ļoti svarīga, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Tīra gaisa padeves reitings (CADR) un optimāla telpas platība ir mērāmi testējot gaisa attīrītāju tukšā istabā. Tātad, ja novietosies ierīci zem galda, pie sienas vai starp lielām mēbelēm, samazināsiet gaisa attīrītāja cirkulējamo gaisa plūsmu. Ja nodrošināsiet ierīcei vairāk telpas, tā efektivitāte uzlabosies. Tāpat paturiet prātā, ka gaisa attīrītājs efektīvi darbojas tikai tad, ja telpas durvis un logi tiek turēti aizvērti.

Kam jāpievērš uzmanība lietojot gaisa attīrītāju?

Gaisa attīrītāja filtri regulāri jāmaina. Parasti HEPA filtrs pēc 1 gada darbības ir spēcīgi piesārņots un zaudējis savu efektivitāti. Pērkot gaisa attīrītāju, svarīgi ņemt vērā filtru cenu, jo tas sastāda diezgan lielu tekošo ekspluatācijas izdevumu daļu, kas saistīti ar efektīvu gaisa tīrīšanu. Dažiem gaisa attīrītājiem ir vairāki atsevišķi filtri, bet daži filtri ir kombinēti (divi vai trīs vienā). Ja varat, pirms gaisa attīrītāja iegādes noteikti noskaidrojiet filtru cenu un to kalpošanas laiku. Ieteicams izslēgt gaisa attīrītāju tad, kad ar putekļsūcēju sūcat istabas, jo tas var ievērojami paildzināt filtra kalpošanas laiku. Tāpat varat nosūkt uz filtra priekšpuses sakrājušos putekļus.

Vairāk informācijas par gaisa piesārņojumu

Gaisa piesārņojums rodas ne tikai automobiļu dēļ vai kurināmajam izmantojot akmeņogles. Piesārņojuma avots var būt sezonāla zāles vai lapu dedzināšana, būvniecības vai remonta darbi, fosilā kurināmā dedzināšana rūpnīcās, izgāztuves un pat siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisija. Iekštelpu gaiss var būt pat sliktāks nekā āra gaiss, jo netīrumi un alergēni rodas un attīstās sliktas ventilācijas un papildu iekštelpu piesārņojuma avotu dēļ, piemēram, pārtikas produktu, dzīvnieku, dažādu sadzīvē izmantojamo ķimikāliju dēļ u. Tml.