ZERO N gaisa attīrītājs (Winix)

Brand: Winix (Dienvidkoreja)

Platībai no 1 līdz 45 m2,

Gaisa attīrīšana – 7 punkti,

 

 

179

Jaunums!
Piegāde: 3,00
<

WINIX ZERO N Gaisa attīrītājs apvieno mūsdienīgu gaisa attīrīšanas tehnoloģiju, lai savāktu putekļus, putekšņus, dzīvnieku blaugznas, dūmus, pelējuma sporas un mājas smaržvielas gaisā. Gaisa tīrīšanas sistēma sastāv no 3 daļām:

 

• Mazgājams priekšfiltrs, kas paredzēts, lai savāktu lielu daudzumu putekļu, ķidatas, matu un citu gaisa piesārņotāju;

• iepriekš filtrēt ar aktivētu ogli, kas iznīcina dažādas mājsaimniecības smakas, ko rada pārtikas, dzīvnieku vai dūmu ražošana;

• Patiesais 99,97% HEPA filtrs, kas attīra dažādu alergēnu, piemēram, ziedputekšņu, blisteru mirgoņu, dzīvnieku dūņu, putekļu, baktēriju un dūmu gaisu. HEPA filtrs attīra visas daļiņas līdz 0,3 mikroniem.

 

 Iebūvētie inteliģentie putekļi un citi cietvielu sensori WINIX ZERO N pastāvīgi reaģē uz telpas piesārņojumu un attiecīgi mainās gaisa attīrīšanas ātrums. Jūs varat veidot ierīci un neuztraucties par gaisa piesārņojumu telpās, jo ZERO N gaisa attīrītājs nodrošina, ka gaiss vienmēr ir tīrs mājās.

 

 Gaisa tīrītājs ZERO gaismas sensors reaģē uz telpas apgaismojumu un attiecīgi maina gaisa attīrītāja izstarotās gaismas intensitāti. Ja gaisa filtram ir automātiskais režīms, gaismas sensors reaģē uz tumšo telpu un automātiski pārslēdzas uz gaidīšanas režīmu.

 

 

Tehniskie parametri:

- maksimālais platums līdz 45 m2 (optimālais darba platums līdz 24 m2);

- Filtri - Mazgājami audumi pirms filtrēšanas - Komplektā ietilpst 2 dažādu krāsu prefiltri; aktīvā oglekļa prefiltra aizstājējs - 4 gab. maināms HEPA filtrs.

- Filtra nomaiņa. HEPA filtrs mainās vismaz reizi 12 mēnešos, un aktīvās ogles priekšfiltrs ir jāatjaunina ik pēc 6 mēnešiem.

- ventilatora ātrums - 3;

- Gaisa plūsma - atkarībā no izvēlētā režīma 42/78/120/168 m3 / h;

- gaisa jonizācija - nē;

- elektroenerģijas patēriņš - līdz 40 W;

- sensori - daļiņu sensors;

- trokšņu līmenis -> 26 dB (palielinās atkarībā no ātruma);

- Izmēri - 350 x 207 x 470 mm;

- svars - 5 kg;

 

CADR vērtējums:

  • Putekļi - 98;
  • Putekšņi - 98;
  • Tabakas dūmi - 103.

 

 

ZERO N Gaisa attīrītājs ir sertificēts:

ecarf sertifikatas

 

 

Kas ir gaisa attīrītājs?

Gaisa attīrītājs ir vienkārša ierīce, kas sastāv no ventilatora (vai vairākiem) un speciāla filtra. Tā kā lielākā daļa netīrumu, kas atrodas gaisā, ir vienkārši sataustāmi un aizturami, tāpēc gaisa attīrītāji var mehāniski atdalīt šo piesārņojumu, gaisa plūsmu novirzot caur filtriem. Parasti gaisa attīrītāji nepatērē daudz elektroenerģijas, to jauda svārstās no 4 līdz 60 vatiem, atkarībā no gaisa attīrīšanas veiktspējas un papildus funkcijām.

Kāpēc man nepieciešams gaisa attīrītājs?

Gaisa piesārņojums rodas no ļoti liela skaita dažādu avotu, un, ja dzīvojat pilsētā, liela iespēja, ka jums jau nepieciešams gaisa attīrītājs. Elpojot tīrāku gaisu, var labāk atpūsties miega laikā, uzlabojas plaušu funkcionēšana un vispārīgā veselība. Ja kaut kurš ģimenē cieš no alerģijas, gaisa attīrītājs var būt ļoti noderīgs, jo no gaisa attīra standarta alergēnus, piemēram, putekšņus, putekļus, dzīvnieku matus un blaugznas, pelējuma sporas u. Tml.

Kādā telpas vietā jānovieto gaisa attīrītājs?

Vieta, kurā novietosies ierīci, ir ļoti svarīga, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Tīra gaisa padeves reitings (CADR) un optimāla telpas platība ir mērāmi testējot gaisa attīrītāju tukšā istabā. Tātad, ja novietosies ierīci zem galda, pie sienas vai starp lielām mēbelēm, samazināsiet gaisa attīrītāja cirkulējamo gaisa plūsmu. Ja nodrošināsiet ierīcei vairāk telpas, tā efektivitāte uzlabosies. Tāpat paturiet prātā, ka gaisa attīrītājs efektīvi darbojas tikai tad, ja telpas durvis un logi tiek turēti aizvērti.

Kam jāpievērš uzmanība lietojot gaisa attīrītāju?

Gaisa attīrītāja filtri regulāri jāmaina. Parasti HEPA filtrs pēc 1 gada darbības ir spēcīgi piesārņots un zaudējis savu efektivitāti. Pērkot gaisa attīrītāju, svarīgi ņemt vērā filtru cenu, jo tas sastāda diezgan lielu tekošo ekspluatācijas izdevumu daļu, kas saistīti ar efektīvu gaisa tīrīšanu. Dažiem gaisa attīrītājiem ir vairāki atsevišķi filtri, bet daži filtri ir kombinēti (divi vai trīs vienā). Ja varat, pirms gaisa attīrītāja iegādes noteikti noskaidrojiet filtru cenu un to kalpošanas laiku. Ieteicams izslēgt gaisa attīrītāju tad, kad ar putekļsūcēju sūcat istabas, jo tas var ievērojami paildzināt filtra kalpošanas laiku. Tāpat varat nosūkt uz filtra priekšpuses sakrājušos putekļus.

Vairāk informācijas par gaisa piesārņojumu

Gaisa piesārņojums rodas ne tikai automobiļu dēļ vai kurināmajam izmantojot akmeņogles. Piesārņojuma avots var būt sezonāla zāles vai lapu dedzināšana, būvniecības vai remonta darbi, fosilā kurināmā dedzināšana rūpnīcās, izgāztuves un pat siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisija. Iekštelpu gaiss var būt pat sliktāks nekā āra gaiss, jo netīrumi un alergēni rodas un attīstās sliktas ventilācijas un papildu iekštelpu piesārņojuma avotu dēļ, piemēram, pārtikas produktu, dzīvnieku, dažādu sadzīvē izmantojamo ķimikāliju dēļ u. Tml.