MRD 14 Gaisa sausinātājs (WOOD'S)

Brand: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 60m2,

Veiktspēja - 14L/dienā,

Vadība - Elektroniska.

205

Piegāde: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

 

Wood's MRD-14 ir radīts, lai sausinātu tādas vietas kā mazi pagrabi, vannas istabas vai kotedžas, pat tad ja temperatūra nokrīt līdz +5C. Tas ir tik kompakts, ka to var novietot jebkur. Radīts pec Wood's augstajiem kvalitātātes standartiem, tā kapacitāte sasniedz 14L ūdens dienā. Kā vienmēr ar Wood's, to ir tik viegli lietot ar pārredzamo un vienkāršo displeju. Tam ir noņemama 2,7L ūdens tvertne iekārtas aizmugurē, bet Jūs varat pievienot cauruli nepārtrauktai darbībai. Slide-in gaisa filtrs atrodas virs ūdens tvertnes, lai pasargātu iekārtu no putekļiem. Iekārtu ir ļoti viegli pārvietot, pateicoties enģotajam rokturim.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 60m2;

- Veiktspēja - 14L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 7,7L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - elektroniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 100m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 2,7l;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 46dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 220W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 260W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 305 x 190 x 483mm;

- Svars - 9,3 kg.

  

Wood's MRD-14 ir apgādāts ar rotējošu kompresoru, atļaujot sasniegt augstas kapacitātes gaisa ekstrakciju un enerģijas efektivitāti. Lielākam komfortam, mitruma līmeni var iestatīt ar vienu pogas pieskārienu. Wood's MRD-14 ir novērtēts ar IP-X2. Tas ir apgādāts automātisku atkausēšanas sistēmu. Tam ir iebūvēts termostats, kas atslēdz iekārtu, kad temperatūra nokrīt zem +5C. Kad temperatūra atkal paaugstinas, iekārta automātiski atsāk darboties.

Wood's MRD-14 gaisa sausinātājam ir ietilpīga ūdens tvertne, kas atrodas gaisa sausinātāja aizmugurē. Kad ūdens tvertne ir pilna, iekārta automātiski atslēdzas. Virs ūdens tvertnes Jūs atradīsiet ūdens trubas pieslēgvietu, tā ietilpst komplektā kopā ar sausinātāju. Pievienojot ūdens trubu pie gaisa sausinātāja un novadot to kanalizācijā, Jums nebūs jāuztraucas par ūdens tvertnes regulāru izliešanu.

 

 

Wood's MRD14 gaisa sausinātājs

 

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS

 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet WDD80 Wood's gaisa sausinātāju.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.