U450 gaisa attīrītājs (Winix)

Brand: Winix (Dienvidkoreja)

Platībai līdz 96 m2,

Gaisa attīrīšana - 9,5punkti,

PlasmaWave ® Jonizācija.

 

399

Piegāde: 5,00
<

   WINIX U450 gaisa attīrītājs izmanto augstākā līmeņa gaisa attīrīšanas tehnoloģiju, kas attīra gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, dūmiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, organiskām ķīmiskām vielām un sadzīves smakas. Gaisa attīrītājs U300 ir vislabāk piemērota lietošanai vidēja izmēra dzīvojamās telpās, guļamistabās, slimnīcu nodaļās vai birojos. Gaiss tiek attīrīts sistēmā ar 5 posmiem, kas sastāv no:
 
• Mazgājamais filtrs no gaisa savāc lielus putekļus, plūksnas, matus un citus liela un vidēja izmēra atkritumus;
CleanCel ® tehnoloģija. Pre-filtrs ir pārklāts ar speciālu pārklājumu, kas darbojas kā pretmikrobu vairogs, neitralizējot baktērijas saskares laikā.
• Augstas kvalitātes mazgājams ogles filtrs, kas samazina gaistošos organiskos savienojumus gaisā un dažādas mājsaimniecības smakas, kas rodas no ēdiena gatavošanas, dzīvniekiem vai dūmiem;
• True 99,97% HEPA filtrs attīra gaisu no dažādiem alergēniem, piemēram, putekšņiem, pelējuma sporām, dzīvnieku blaugznām, putekļiem, mikrobiem un dūmiem. HEPA filtrs attīra visas vizmaz 0,3 mikronu lielas daļiņas.
PlasmaWave ® ir Winix patentēta unikāla tehnoloģija, kas darbojas pozitīviem un negatīviem joniem iznīcinot dažādas piesārņojošas molekulas.
 
 WINIX U450 iebūvētais viedais gaisa kvalitātes sensors nepārtraukti reaģē uz iekštelpu gaisa piesārņojumu un maina gaisa attīrīšanas ātrumu. Jūs varat ieslēgt ierīci atstāt to ieslēgtu, neraizējoties par iekštelpu gaisa piesārņojumu, jo U450 gaisa attīrītājs nodrošinās to, ka gaiss telpās vienmēr būs tīrs.
 
 Gaisa attīrītāja U450 gaismas sensors reaģē uz telpas apgaismojumu un maina gaisa attīrītāja displeja apgaismojuma intensitāti. Gaisa attīrītāji automātiskajā režīmā, gaismas sensors reaģē uz tumšā telpā un automātiski pāriet miega režīmā.

 

Tehniskie parametri:

 

- Platībai līdz 45 m2;

- Krāsa - balta;

- Filtra veids - HEPA (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā);

- Filtra veids – aktīvās ogles filtrs (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā vai divos);

- Filtru maiņa indikators - ir;

- Taimeris - 2/4/8 stundas;

- Ventilatori režīmi -4;

- Gaisa plūsma - 492 m3/st;

- Jonizācija – ir;

- Elektrības patēriņš – līdz 110 W;

- Trokšņu līmenis – >27 dB (atkarībā no ventilatora ātruma);

- Izmēri - 297 x 477 x 650 mm;

- Svars – 8,5 kg

 

CADR vērtējums

  • Testēšanas platība - 45 m2;
  • Putekļi - 298;
  • Ziedputekšņi - 343;
  • Tabakas dūmi - 291.

 

 

U450 gaisa attīrītājs ir sertificēts:

              

 

Gaisa attīrītājs U450 WINIX

 

* Winix PlasmaWave® tehnoloģijas

 

 

 

Kas ir gaisa attīrītājs?

Gaisa attīrītājs ir vienkārša ierīce, kas sastāv no ventilatora (vai vairākiem) un speciāla filtra. Tā kā lielākā daļa netīrumu, kas atrodas gaisā, ir vienkārši sataustāmi un aizturami, tāpēc gaisa attīrītāji var mehāniski atdalīt šo piesārņojumu, gaisa plūsmu novirzot caur filtriem. Parasti gaisa attīrītāji nepatērē daudz elektroenerģijas, to jauda svārstās no 4 līdz 60 vatiem, atkarībā no gaisa attīrīšanas veiktspējas un papildus funkcijām.

Kāpēc man nepieciešams gaisa attīrītājs?

Gaisa piesārņojums rodas no ļoti liela skaita dažādu avotu, un, ja dzīvojat pilsētā, liela iespēja, ka jums jau nepieciešams gaisa attīrītājs. Elpojot tīrāku gaisu, var labāk atpūsties miega laikā, uzlabojas plaušu funkcionēšana un vispārīgā veselība. Ja kaut kurš ģimenē cieš no alerģijas, gaisa attīrītājs var būt ļoti noderīgs, jo no gaisa attīra standarta alergēnus, piemēram, putekšņus, putekļus, dzīvnieku matus un blaugznas, pelējuma sporas u. Tml.

Kādā telpas vietā jānovieto gaisa attīrītājs?

Vieta, kurā novietosies ierīci, ir ļoti svarīga, lai panāktu maksimālu efektivitāti. Tīra gaisa padeves reitings (CADR) un optimāla telpas platība ir mērāmi testējot gaisa attīrītāju tukšā istabā. Tātad, ja novietosies ierīci zem galda, pie sienas vai starp lielām mēbelēm, samazināsiet gaisa attīrītāja cirkulējamo gaisa plūsmu. Ja nodrošināsiet ierīcei vairāk telpas, tā efektivitāte uzlabosies. Tāpat paturiet prātā, ka gaisa attīrītājs efektīvi darbojas tikai tad, ja telpas durvis un logi tiek turēti aizvērti.

Kam jāpievērš uzmanība lietojot gaisa attīrītāju?

Gaisa attīrītāja filtri regulāri jāmaina. Parasti HEPA filtrs pēc 1 gada darbības ir spēcīgi piesārņots un zaudējis savu efektivitāti. Pērkot gaisa attīrītāju, svarīgi ņemt vērā filtru cenu, jo tas sastāda diezgan lielu tekošo ekspluatācijas izdevumu daļu, kas saistīti ar efektīvu gaisa tīrīšanu. Dažiem gaisa attīrītājiem ir vairāki atsevišķi filtri, bet daži filtri ir kombinēti (divi vai trīs vienā). Ja varat, pirms gaisa attīrītāja iegādes noteikti noskaidrojiet filtru cenu un to kalpošanas laiku. Ieteicams izslēgt gaisa attīrītāju tad, kad ar putekļsūcēju sūcat istabas, jo tas var ievērojami paildzināt filtra kalpošanas laiku. Tāpat varat nosūkt uz filtra priekšpuses sakrājušos putekļus.

Vairāk informācijas par gaisa piesārņojumu

Gaisa piesārņojums rodas ne tikai automobiļu dēļ vai kurināmajam izmantojot akmeņogles. Piesārņojuma avots var būt sezonāla zāles vai lapu dedzināšana, būvniecības vai remonta darbi, fosilā kurināmā dedzināšana rūpnīcās, izgāztuves un pat siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisija. Iekštelpu gaiss var būt pat sliktāks nekā āra gaiss, jo netīrumi un alergēni rodas un attīstās sliktas ventilācijas un papildu iekštelpu piesārņojuma avotu dēļ, piemēram, pārtikas produktu, dzīvnieku, dažādu sadzīvē izmantojamo ķimikāliju dēļ u. Tml.