PlasmaWave gaisa jonizācija

 

PlasmaWave™ šķeļ gaisā esošos piesārņotājus molekulārā līmenī. Ar sekundes daļu PlasmaWave™ apvienojas ar dabā sastopamām ūdens molekulām gaisā (H2O), veidojot miljardiem hidroksilradikāļu molekulu (OH).

 

OH ir nestabila molekula, kas meklē līdzsvaru, nozogot ūdeņraža atomus no blakus esošajām molekulām, kas satur ūdeņradi (piesārņotājus), tādējādi pārveidojot tos par nekaitīgām ūdens, oglekļa dioksīda un citām pieņemamām molekulām. Rezultāts ir izmērāms piesārņotāju samazinājums pēc tam, kad gaiss iet caur plazmas ģeneratoru (PlasmaWave™). Pārveidojot molekulas, PlasmaWave™ tehnoloģija var mazināt smakas, kā arī GOS (ķīmiskos iztvaikus). Tas ir arī efektīvs, samazinot gaisa daudzumu.

 

PlasmaWave™ tehnoloģija ir nekaitīga, un OH molekula dzīvo tikai nanosekundē, kamēr tā reformē apkārtējās molekulas. Vissvarīgākais - atšķirībā no vecā stila jonu tehnoloģijas - PlasmaWave ™ kā blakusprodukts nerada augstu ozona līmeni. Apvienojumā ar ventilatoru un filtru gaisa tīrīšanas sistēmu PlasmaWave™ piedāvā efektīvu un efektīvu gaisa attīrīšanas veidu no nevēlamiem piesārņotājiem, ieskaitot putekļiem, dūmiem un ziedputekšņiem, kā arī GOS, alergēniem un smakām.