Izmēģiniet gaisa sausinātāju!


Neesiet pārliecināti, ka gaisa sausinātājs spēj samazināt mitruma līmeni Jūsu telpās un atrisināt problēmas, kas saistītas ar pārlieku lielu mitrumu?

Mēs esam sagatavojuši speciālu piedāvājumu priekš Jums!

Tikai mēs piedāvājam par BRĪVU izmēģināt pašus polulārākos gaisa sausinātājus Latvijā BTI 2 Supra un DD8l MEACO un pārliecināties, ka iekārtas teicami izdara savu darbu.

BTI 2 Supra un DD8l Meaco - iespējams labākie mājsaimniecībām paredzētie gaisa sausinātāji (mitruma savācēji), kas aizkavē kondensāta rašanos uz Jūsu logiem, aptur pelējuma izplatīšanos, paātrina izmazgāto drēbju žūšanas procesu un novērš mitruma radušos nepatīkamo aromātu Jūsu mājās. BTI 2 Supra un DD8l Meaco ir starp klusākajiem gaisa sausinātājiem pasaulē, papildus mitruma savākšanai telpā, tie arī paaugstina telpas temperatūru. Šie gaisa sausinātāji ir paredzēti lietošanai daudzdzīvokļu mājās, apartamentos, privātmājās, vasarnīcās, kā arī mitrās telpās ar zemu gaisa temperatūru.

 

Akcijas noteikumi:

1. Gaisa sausinātāju var izmēģināt par BRĪVU līdz 3 dienām.

2. Ja gaisa sausinātāju neatgriežat pēc 3 dienām, par katru nākamo iekārtas izmantoto dienu tiek aprēķināta nomas maksa 3 Euro dienā.

3. Šo piedāvājumu persona var izmantot tikai vienu reizi.

4. Lai varētu izmēģināt gaisa sausinātāju par BRĪVU, personai nepieciešams iesniegt oficiālu identifikācijas dokumentu (pasi, identifikācijas karti, jaunā parauga vadītāja apliecību), kā arī dokumentu, kur uzrādīta personas deklarētā dzīves vieta. Ja personai nav šādu dokumentu, vai tos nevēlas iesniegt, tiek piemērota drošības nauda iekārtas vērtības apmērā.

5. Gaisa sausinātāji BTI 2 Supra un DD8l Meaco ir paredzēti lietošanai TIKAI mājsaimniecībās, dzīvojamās telpās. Šīs iekārtas nevar tikt izmantotas komerciālos, industriālos nolūkos, kā arī būvniecībā.

Papildus informācijai par piedāvājumu zvaniet pa tālruni +371 25403818 vai rakstiet e-pastu uz info@oro.lv