Par mums

Par mums Oro.lv

 

Gaiss - būtiska cilvēces un planētas dzīves sastāvdaļa. Arvien vairāk cilvēku visā pasaulē sāk interesēties par gaisa kvalitāti, ko viņi elpo ne tikai ārpus telpām, bet arī telpās, kur cilvēki pavada lielāko savas dzīves daļu. Pareiza un veselīgs gaiss ne tikai novērš slimību vai alerģiju, bet arī uzlabo cilvēku labsajūtu, koncentrēšanos, relaksāciju vai pat samazina izmaksas.

 

Mēs no sirds pateicamies par apmeklējumu mūsu vietnē un par jūsu interesi par mūsu produktiem.

 

Oro.lv - mēs esam specializēti mikroklimata iekārtu pārdevēji. Mūsu produktus tiešraidē var aplūkot specializētajā ORO.lv zīmola veikals Rīgā. Mikroklimata iekārtu klāstā ietilpst:

MISIJA

Mēs klientiem piedāvājam uzticamas un laika pārbaudītas ierīces. Profesionāli eksperti ar lielisku aprīkojuma izpratni konsultēs un palīdzēs izvēlēties pareizo risinājumu iekštelpu klimata uzlabošanai. Ar mums klients saņems saprotamu informāciju par iekārtas darbību, dažādu tehnoloģiju iespējām un atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar aprīkojumu. Mēs pārstāvam tikai uzticamus un profesionālus gaisa apstrādes produktu ražotājus, kuri jau ir vieni no pasaules līderiem. Mēs pastāvīgi ieguldām patērētāju izglītībā, izmantojot sociālos tīklus un standarta plašsaziņas līdzekļus. Savā vietnē www.oro.lv mēs cenšamies vispievilcīgākajā un saprotamākajā veidā sniegt informāciju par izstrādājumiem un dažādiem iekštelpu gaisa kvalitātes aspektiem.

PAR UZŅĒMUMU

SIA "ORO Latvija" specializējas iekštelpu klimata kvalitātes uzlabošanā. Plašs produktu klāsts gan cenu, gan tehnisko specifikāciju ziņā apmierinās katra klienta vajadzības. Mēs esam viens no lielākajiem specializētajiem pārdevējiem Latvijā, kas nodarbojas ar gaisa sausināšanu, mitrināšanu un gaisa attīrīšanu.

Mūsu filiāles citās valstīs:

 

Sekojiet mums sociālajos medijos:

     Youtube

 

PARTNERI

Par mums karte Oro.lv

 

Optimāls un ērts mitruma līmenis mājās ne tikai pasargās jūsu īpašumu no kondensāta, pelējuma vai sabrukšanas nevēlamiem postījumiem, bet vēl svarīgāk - laika pavadīšana pareizā gaisā padarīs jūs mazāk nogurušus, veselīgākus un laimīgākus!