Piegāde un apmaksa

Preču piegāde

 

Preces var piegādāt Pircējam šādos veidos:

 

1. Noteikumi preču piegādei uz mājām ar kurjerpasta starpniecību:

1.1 Kurjeri var piegādāt preces visā Latvijā. Pircējam pasūtījuma veikšanas laikā jānorāda precīza preču piegādes adrese.

1.2 Piegādes cena ir norādīta preces lapā.

1.3 Preces pārnešana/nešana ēkā nav iekļauta piegādes cenā. Šo pakalpojumu var pasūtīt papildus. Ar preču pārvešanas pakalpojuma noteikumiem varat iepazīties ŠEIT.

1.4 Pēc preču piegādes uz pasūtījumā norādīto adresi Pircējs apņemas šīs preces pieņemt pats. Ja Pircējs nepieņem preces pēc preču piegādes uz Pircēja pasūtījumā norādīto adresi, Pārdevējam ir tiesības tās nodot citai personai Pircēja norādītajā adresē. Šajā gadījumā Pircējam nav tiesību izvirzīt pretenzijas par preces nodošanu citai personai.

1.5 SVARĪGI! Kad kurjers piegādā preces, ir nepieciešams rūpīgi pārbaudīt preču iesaiņojumu. Ja ir bojāts iepakojums, aizsargplēve vai uzlīme vai ir neatbilstība starp preču daudzumu un svaru, to norāda piegādes pavadzīmē vai atsakās pieņemt produktus. Preču pieņemšana un parakstīšana uz pavadzīmes bez komentāriem tiek uzskatīta par pasūtījuma pareizu piegādi.

 

2. Noteikumi piegādei uz termināli:

2.1 Termināļos piegādātās preces ir jāsaņem 3 darba dienu laikā no brīža, kad kurjers informē Pircēju par preču piegādi.

2.2 Var piegādāt tikai tās preces, kas nepārsniedz termināļiem piemēroto svara parametru un izmērus. Ja pasūtījuma veikšanas brīdī neredzat iespēju piegādāt līdz terminālim, tad šis piegādes veids nav piemērots Jūsu pasūtītajai precei un iesakām izvēlēties kādu no citiem piedāvātajiem piegādes veidiem.

 

3. Noteikumi savākšanai tirdzniecības salonos:

3.1 Preces var saņemt tikai tad, kad Pārdevējs informē Pircēju par iespēju saņemt pasūtījumu.

3.2 Pasūtītās preces ir jāsaņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir informējis Pircēju par preču saņemšanu.

3.3 Pasūtītās preces tiek piegādātas tikai tai personai, kura veica pasūtījumu, vai personai, kura bija norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī. Izņemot pasūtītās preces, nepieciešams Pārdevējam uzrādīt derīgu personu apliecinošu dokumentu (personas ID karte, pase, autovadītāja apliecība).

 

Apmaksa

 

Maksāt par precēm var šādā veidā:

- Veikalā oro.lv - skaidra nauda vai bankas karte.

- Skaidrā naudā vai ar karti pēc piegādes ar kurjeru.

- Bankas pārskaitījums - samaksājot par rēķina apmaksu vai automātisku samaksu.

 

Apmaksa