Mobilā gaisa kondicionētāja uzstādīšana

Tiem, kuri vēlas mājās izmantot mobilos gaisa kondicionierus, ir problēmas ar to, kur vest siltā gaisa izplūdes šļūteni. Daži mobilie gaisa kondicionieru turētāji urbj caurumu istabas sienā, caur to novadot karstā gaisa izplūdes šļūteni.

 

Citi, kuri nevēlas sabojāt mājas interjeru, vienkārši pa atvērto logu izved siltā gaisa izplūdes šļūtenes galu. Šajā gadījumā ierīces efektivitāte un ekonomiskums ir ievērojami samazināts, jo silts āra gaiss telpā atkal nonāk caur atvērto logu.

 

Mēs prezentējam mobilā gaisa kondicionētāja uzstādīšanas komplektu, kas palīdzēs atrisināt šīs problēmas, un mobilā gaisa kondicioniera izmantošana kļūs daudz efektīvāka un ērtāka. Montāžas komplekts ir paredzēts siltā gaisa izpūšanai ārā pa atvērtu logu. Šajā gadījumā īpašs audums samazina karstā āra gaisa iekļūšanu iekšpusē, ļaujot gaisa kondicionierim veikt darbu pēc iespējas ātrāk.

 

Mobilā gaisa kondicioniera uzstādīšana

 

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS!

Tiem, kas pērk jebkuru mobilo gaisa kondicionieri, mēs UZDĀVINASIM JUMS uzstādīšanas komplektu!

Visu mobilo gaisa kondicionieru sortimentu varat atrast šeit.

Montāžas komplekts ir piestiprināts starp loga rāmi un atveramo rāmi. Svarīgākā uzstādīšanas materiāla iezīme ir zemā siltuma vadītspēja, kas ļauj ne tikai efektīvi atbrīvot siltu gaisu ārpusē, bet arī aptur karstā gaisa atgriešanos telpā. Montāžas komplekts ir izgatavots no izturīga, ūdensizturīga materiāla, tāpēc lietus jums neradīs nekādas problēmas. Materiāls ir elastīgs, tāpēc, ja nepieciešams, varat viegli aizvērt logu, nenoņemot stiprinājuma komplektu.

 

Mobilais gaisa kondicionētāja montāžas komplekts ir universāls un piemērots visiem parasti izmantotajiem logiem neatkarīgi no tā, vai tie tiek atvērti no labās vai kreisās puses, vai no augšas. Piemērots arī ievelkamiem jumta logiem. Ir svarīgi, lai loga ārējās malas (izņemot daļu, kas savieno loga rāmi ar atveramo rāmi) nepārsniegtu 400 cm. Šis garums ir pietiekams praktiski visiem standarta logiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tiek ieskaitītas tikai 3 atveramās puses bez loga vērtnes. Ja loga izmēri ir lielāki vai vēlaties pārvietot gaisa kondicionētāja šļūteni caur balkonu vai citām durvīm, ir iespēja iegādāties paplašinātu instalācijas komplekta versiju. Pagarinātā stiprinājuma materiāla garums ir 560 cm.

Mobilais gaisa kondicioniera montāžas komplekts

Mobilo gaisa kondicionētāja montāžas komplektu var izmantot visu gadu gan telpas dzesēšanai, gan apkurei, jo tas ir izgatavots no materiāla ar zemu siltuma vadītspēju. Rezultātā telpā neiekļūs ne tikai silts, bet arī vēss gaiss. Izmantojot mobilo gaisa kondicionieri ar apkures funkciju, jūs varat pieslēgt aukstā gaisa izplūdes šļūteni un spēt izmantot gaisa kondicionētāja siltumsūkņa efektīvu sildīšanu rudens un pavasara sezonā, kamēr galvenā apkure nav ieslēgta.

 

Tālāk ir sniegti daži piemēri, kā uzstādīt mobilā gaisa kondicioniera montāžas komplektu pie loga, un attēli, kā to izdarīt.

 

Mobilā gaisa kondicioniera uzstādīšanas piemēri 

 

Mobilā gaisa kondicioniera uzstādīšanas instrukcija

 

Kā uzstādīt mobilo gaisa kondicionieri