Ogļu filtri gaisa sausinātājam ARETE 20-25L

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Ogļu filtri gaisa sausinātājiem ARETE® 20L, 25L;

Iepakojumā 3 gab. filtriem.

79

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00

Maināms filtru komplekts gaisa sausinātāju modeļiem 20L ARETE un 25L ARETE

 

Aktivētās ogles filtrs nodrošina labākas iespējas gaistošo organisko savienojumu un smaku noņemšanai no gaisa. Šāda veida filtrs ir ideāli piemērots virtuves, cigarešu dūmu vai citu smaku mazināšanai mājās. ARETE gaisa sausinātājos vienlaikus var izmantot vienu filtru, HEPA vai aktivēto ogli, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko atbilstoši esošajiem apstākļiem.

 

Gaistošie organiskie savienojumi (GOS) ietver daudzas organiskas un mākslīgas ķīmiskas vielas, kuras var atrast parastos sadzīves priekšmetos, piemēram, tīrīšanas līdzekļos, krāsās, lakās un pesticīdos. GOS ieelpošana var izraisīt negatīvu ietekmi uz veselību. Aktivētās ogles filtri samazina šo vielu daudzumu gaisā un piešķir jūsu mājām patīkamāku un veselīgāku vidi.

 

Katram ARETE® gaisa mitrinātājam jau ir viens bezmaksas H13 HEPA filtrs. Ja vēlaties mājās pastāvīgi tīru gaisu, šis filtrs ir jāmaina vismaz reizi 3 mēnešos. Nomainot, varēsiet izvēlēties, vai turpināt lietot H13 HEPA filtrus vai aizstāt tos ar aktīvās ogles filtriem. Aktivētās ogles filtru izmantošana paaugstina gaisa sausinātāja skaņas līmeni un samazina savāktā ūdens efektivitāti.

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's