Žāvējiet veļu vismaz par 55% energoefektīvāk, ar sausinātāju

Kad žurnāls Villalivet, Zviedrijas lielākais villu žurnāls, pārbaudīja, kura metode ir energoefektīvākā veļas žāvēšanai telpās, Wood’s gaisa mitrinātājs bija labākais testā. Pārbaude tika veikta, mazgājot 4 kg kokvilnas dvieļu 40 grādu temperatūrā un žāvējot līdzvērtīgos apstākļos trīs dažādās istabas temperatūrās. Papildus Wood’s žāvēšanas telpas gaisa mitrinātājam testā tika iekļauti veļas žāvētāji, žāvēšanas skapji un apkures ventilatori*. Testa rezultāti skaidri parāda, ka veļas žāvēšana ar LD40 žāvēšanas telpas sausinātāju ietaupa 55-587%, salīdzinot ar citām metodēm.

Lūk, ko par testa rezultātiem saka laikraksts Villalivet:
“Pats labākais enerģijas ziņā ir gaisa sausinātājs Wood’s LD40 ar siltumsūkņa tvertni un siltumsūkņa žāvēšanas skapi otrajā vietā. Siltumsūkņa veļas tvertne un siltumsūkņa žāvēšanas skapis patērēja vidēji par 55% vairāk enerģijas nekā gaisa sausinātājs. Lasit žurnalu

 

Kad elektrības cenas strauji pieaug, mājsaimniecības meklē veidus, kā ietaupīt enerģiju

Ziemā pagrabā, kad ir auksts, veļas žāvēšana var aizņemt neticami ilgu laiku, atstājot to vienkārši karājoties. Žāvēšanas skapji un žāvētāji jau ilgu laiku ir bijuši risinājums, taču pie mūsdienu elektroenerģijas cenām tie kļūst mazāk energoefektīvi. Ar Wood’s LD40 sausinatāju jūs varat izžāvēt veļu maigi un ar zemu enerģijas patēriņu. Tas patērē par 55% mazāk enerģijas nekā tuvākais konkurents. Turklāt tas pūš arī siltu, sausu gaisu, kas paaugstina telpas temperatūru un nosusina to līdz optimālajam līmenim. Zviedrijā ražotajam LD40 ir garākā garantija tirgū, līdz pat 10 gadiem!

 

 

Par Wood’s žāvēšanas telpas gaisa sausinatāju

Wood’s žāvēšanas telpu sausinātāji ir īpaši izstrādāti veļas žāvēšanai, vienlaikus nosusinot gaisu. Veļas žāvēšana ar gaisa sausinātāju ir piemērota visai mājai, jo veļas mitrums rada kondensāciju un citas ar mitrumu saistītas problēmas.

Žāvēšanas telpu sausinātāji ir labākais risinājums

Veļas žāvēšana iekštelpās, neizvadot radīto mitrumu, var izraisīt mitruma bojājumus, pelējumu, nepatīkamas un sliktās smakas, kā arī iekštelpu klimata pasliktināšanos. Žāvēšana ārā ir salīdzinoši reti pieejama aukstākā klimatā (un daudzi arī atsakās no tās pat vasarā ziedputekšņu alerģijas dēļ). Vēl viena žāvēšanas telpu gaisa sausinātāju priekšrocība ir drēbju un tekstilizstrādājumu nodilums un nolietojums. Šeit jūs varat izlasīt vairāk padomu, kā ilgtspējīgi žāvēt veļu telpās.

* Pamatojoties uz vidējo vērtību starp trim dažādām telpas temperatūrām testos, vidējais enerģijas patēriņš LD40 ir 0,97 kWh; – par 50% zemāks nekā siltumsūknim, ieņemot otro vietu.