BTI 2 Gaisa sausinātājs (SUPRA)

Ražotājs: SUPRA (Francija)

Platībai līdz 70m2

Veiktspēja - 8L/dienā (jebkurā temperatūrā),

Vadība - Elektroniska.

E-cena
399

Visklusākais! mēs iesakām! mēģiniet, pirms iegādājaties!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

 Garantija 3 gadi!

  

BTI 2 Supra, iespējams, ir labākais gaisa žāvētājs, kas neļaus sakrāties kondensātam uz jūsu logiem, novērsīs pelējuma izplatīšanos un novērsīs nepatīkamo mitruma smaku mājās. Šis gaisa sausinātājs ir paredzēts izmantošanai daudzdzīvokļu mājās, dzīvokļos, privātmājās, dārza mājiņās un citās līdzīgās telpās.

 

Tehniskās īpašības:


- Patībai līdz 70m2 (4-5 istabas);

- Veiktspēja - 8L/dienā jebkurā temperatūrā

(kompresoru ierīces savāc 20-30 litrus tikai pie 30°C temperatūras, un tikai 6-7 litrus pie 18-20°C grādiem);

- Automātiskā mitruma kontrole;

Izvada par 10 – 12 C° siltāku gaisu;

- Vadība - elektroniska;

- Antibakteriāls, iekārtu aizsargājošs filtrs;

- Jonizātors - ir;

- Ventilatora ātrumi - 3;

- Nominālā gaisa plūsma - 80/100/115 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir, komplektā iekļauta slūtene;

- Tvertnes tilpums - 2 litri;

- Taimeris - līdz 8 stundām;

- Trokšņa līmenis - 39/43/48 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +400C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 330W normāla mitruma savākšanas režīmā un 650W, darbojoties žāvēšanas režīmā;

- Izmēri - 351 x 188 x 500mm;

- Svars - 6,4kg.

 

BTI 2 SUPRA ir labākais atradums meklējot zemas elektroenerģijas patēriņa mitruma savācēju.

 

BTI 2 SUPRA mitruma savācēji ir vislabāk piemēroti dzīvokļiem, jo ​​tie strādā ļoti klusi, var palīdzēt izžāvēt veļu un ir viegli. Tā kā tam nav kompresora, šis gaisa mitrinātājs var efektīvi darboties zemās temperatūrās, kurās kompresora mitruma savācējs vairs nav efektīvs. Tas ir ļoti svarīgi, jo parasti kompresora mitruma savācēji strādā efektīvi (savācot 20-30 litrus dienā) tikai temperatūrā 30°C. Turklāt 20°C temperatūrā to efektivitāte tiek samazināta līdz 6-7 litriem dienā. Un 10°C viņi savāc tikai dažus litrus dienā. Meaco DD8L temperatūras svārstības neietekmē. Tas savāc 8 litrus 1°C un 20°C temperatūrā.

 

BTI2 SUPRA automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna. Šim mitruma savācējam ir iespēja tiešā veidā novadīt ūdens plūsmu drenāžā. Komplektā ir speciāli izstrādāta šļūtene.

 

Un, protams, BTI2 SUPRA galvenā priekšrocība pret tradicionālajiem kompresora mitruma kolektoriem ir tā, ka tajā ir ionizators, kas samazina putekļu daudzumu gaisā un var tikt ieslēgts vai izslēgts.

 

Supra BTI2 gaisa sausinātājs

 

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's