Sīkdatņu politika

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus jūsu datorā ievieto jūsu apmeklētās vietnes. Vietnes izmanto sīkfailus, lai palīdzētu lietotājiem efektīvi pārvietoties un veikt noteiktas funkcijas. Sīkdatnes, kas nepieciešamas vietnes pareizai darbībai, ir atļauts iestatīt bez jūsu atļaujas. Visas pārējās sīkdatnes ir jāapstiprina, lai tās varētu iestatīt pārlūkprogrammā.

  • Nepieciešamie sīkdatnes. Nepieciešamie sīkdatnes nodrošina vietnes pamata funkcionalitāti, piemēram, lietotāja pieteikšanos un konta pārvaldību. Vietni nevar pareizi izmantot bez stingri nepieciešamajām sīkdatnēm.
  • Veiktspējas sīkdatnes. Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai redzētu, kā apmeklētāji izmanto vietni, piem. analītikas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes nevar izmantot, lai tieši identificētu noteiktu apmeklētāju.
  • Mērķa sīkdatnes. Mērķa sīkdatnes tiek izmantoti, lai identificētu apmeklētājus dažādās tīmekļa vietnēs, piem. satura partneri, baneru tīkli. Šīs sīkdatnes uzņēmumi var izmantot, lai izveidotu apmeklētāju interešu profilu vai rādītu atbilstošas ​​reklāmas citās vietnēs..
  • Funkcionālās sīkdatnes. Funkcionalitātes sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegaumētu informāciju par apmeklētājiem vietnē, piem. valoda, laika josla, uzlabots saturs.

Drošība

Jūsu informācijas drošība mums ir svarīga. https://www.oro.lv/ izmanto virkni drošības pasākumu, lai novērstu jūsu sniegtās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu, nozaudēšanu vai mainīšanu. Tomēr, tā kā mēs nevaram garantēt jūsu sniegtās informācijas drošību, jums ir jāpiekļūst mūsu pakalpojumam uz savu risku.

SIA "ORO Latvija" nav atbildīgs par trešo pušu pārvaldīto vietņu darbību vai jūsu mijiedarbību ar tām. Kad pametat šo vietni, mēs iesakām pārskatīt citu vietņu, ar kurām mijiedarbojaties, privātuma praksi un noteikt šīs prakses atbilstību.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šādas metodes:

SIA "ORO Latvija"

info@oro.lv