60Lm Gaisa sausinātājs (MEACO) - Izpārdots

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Platībai līdz 150 m2,

Veiktspēja - 60 L/dienā,

Vadība – mehāniska

1,099
Izpārdots!

Izpārdots!
Piegāde: 7,00
<

Iepazīstinām ar jauno Meaco 60l rotācijas formās lieto celtniecības mitruma savācēju ar dažiem unikāliem MEACO jauninājumiem. Pasaules tirgū ir vairāki mitruma savācēji ar rotācijas formās veidotu korpusu un MEACO uzmanīgi izanalizēja klientu atsauksmes un paņēma labāko no tām visām, pirms izstrādāt un uzbūvēt Meaco 60Lm.

Tiek izmantotas augstākas kvalitātes detaļu izejmateriāli nekā standarta produktiem, tādāveidā papildus nostiprinot galveno asi, metāla savienojumus šļūtenām, tika uzlabots un vienkāršots kontroles panelis, stundu skaitītāju bez atpakaļatgriešanas iespējas, ūdens sūknis un atlokāmi rokturi. Kad jūs salīdzināt kopējo specifikāciju Meaco 60L ar citiem celtniecības žāvētājiem, tas padara to par ļoti pievilcīgu iespēju un specifikācijas, kuras ir grūti pārspēt.
 
Meaco 60l ir celtniecības mitruma savācējs, kuru var izmantot dažādiem mērķiem -  izžāvēt telpas pēc plūdiem vai ugunsgrēka, sniedzot virzīotu sausu gaisa ēku restaurēšanai, produktu uzglabāšanai vai komerciāliem mērķiem.

 

Tehniskie parametri:

 

 

- Platībai līdz 150 m2;

- Veiktspēja - 60 L/dienā pie 300 C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 45 L/dienā pie 270 C temperatūras un 70% mitruma;

- Veiktspēja - 30 L/dienā pie 200 C temperatūras un 60% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība – mehāniska

elektroniska, LCD ekrāns;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Ventilatora ātrumi - 1;

- Nominālā gaisa plūsma - 510 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums – nav, iebūvēts pumpis;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 60 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +35 C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 780 W pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Jauda - 750 W pie 200C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 705 x 455 x 500 mm;

- Svars - 38 kg.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku