CDF-18 Auto ledusskapis (DOMETIC-WAECO)

Ražotājs: DOMETIC (Zviedrija)

Kopējais tilpums - 18l;

Spriegums - 12/24V;

Tips - Kompresora.

E-cena
469

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Waeco CoolFreeze CDF sērija - komprersora tehnoloģija par patīkamu cenu.

Īpaši mazākie auto leduskapji Waeco CoolFreeze CDF sērijā ir tik pat viegli lietojami kā termoelektroniskie ledusskapji. Pleca siksna, nešanas rokturis vai rokturi padara tos viegli pārvietojamus īsā laikā. Ledusskapja novietošana un uzglabāšana arī nesagādās nekādas problēmas - super plānie ledusskapji novietosies jebkurā nišā perfekti. Papildus bonuss CoolFreeze CDF sērijai parādās, kad runājam par veiktspēju: atvēsināšana vai dziļa sasaldēšana līdz –180C (CDF 11 / 16 / 18 / 26modeļiem) vai līdz –150C (CDF 36 / 46modeļiem) tiek panākta ar minimālu elektroenerģijas patēriņu neatkarīgi no apkārtējās vides temperatūras. Visi auto ledusskapji darbojas izmantojot 12/24V strāvas avotu.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Kopējais tilpums - 18l;

- Spriegums - 12/24V;

- Tips - Kompresora darbības ledusskapis;

- Jauda - 35W;

- Temperatūras ierobežojums no +100C līdz -180C (regulējams elektroniskais termostats);

- Ledusskapja vadība - Elektroniska;

- Izmēri: - 465 x 414 x 300 mm;

- Svars - 11,5kg.

 

CoolFreeze CDF-18 kompresora auto ledusskapis ir izveidots un ražots pēc Dometic Waeco augstākajiem standartiem. Dometic agrāk pazīstams kā Electrolux ir viens no ražošanas līderiem kompresoru auto ledusskapjiem un pārvietojamām saldētavām. CoolFreeze CDF-18 ir abi dzesētājs un saldētāva, kuras ietilpība ir 18l, kas darbojas no 12/24V strāvas avota. CDF-18 var atdzesēt par 32°C zemāku temperatūru kā apkārtējās vides, tam arī ir saldēšanas funkcija, kas var sasaldēt līdz -18°C. Iekārta ir taisīta no izolācijas materiāla, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu un tai ir kompresors ar integrētu elektisku kontrolieri, zema sprieguma regulējama aizsardzība, elektronisks drošinātājs/ automātiska pretpolu aizsardzība, dinamiski ventilējams kondensātors, noņemams iekārtas vāks, izturīgs pārnēsāšanas rokturis, vieta, lai vertikāli varētu novietot 2l pudeles.

Kompresora auto ledusskapi ir iespējams izmantot arī mājas apstākļos, bet tad ir jāiegādājas strāvas pārveidotājs no 230V uz 12/24V (komplektā neietilpst).

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku