Kondensāta sūknis gaisa sausinātājiem Arete MeacoDry

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Ūdens pacelšanas augstums - līdz 2,5 m;

ARETE® MeacoDry gaisa sausinātājiem.

129

Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Gaisa sausinātājus MeacoDry ARETE® var izmantot kopā ar papildu kondensāta sūkni, tāpēc jums pašiem nav jāizlej ūdens no tvertnes. Speciāli MeacoDry ARETE® sērijai izstrādātais kondensāta sūknis ir ļoti viegli pieslēdzams un tam nav nepieciešamas nekādas ekspertu zināšanas.

 

Ja gaisa sausinātājs tiek izmantots telpā, kurā katru dienu nevar ienākt, lai izlietu savākto kondensātu, kāpēc gan neizmantot speciālu sūkni, kas ūdeni novadīs izlietnē, vannā vai ārā pa logu? Šajā gadījumā gaisa sausinātājs varēs turpināt savu darbu un nepārtrauks darboties, kad ūdens tvertne būs pilna un negaidīs, kamēr būsiet izlējis savākto ūdeni.

 

Kondensāta sūkņa strāvas padeves spraudnis pieslēdzas tieši mitrinātājā sagatavotajai ligzdai, un sūkņa iepakojumā atradīsiet arī 3 metrus garu šļūteni kondensātam. Lai pievienotu sūkni, vienkārši ievietojiet to ūdens tvertnes apakšā, pievienojiet tai ūdens šļūteni, pievienojiet sūkņa strāvas vadu Arete® gaisa mitrinātāja ligzdai un izvelciet šļūteni tur, kur vēlaties notecināt ūdeni. Kad savāktais kondensāts sasniedz noteiktu līmeni, sūknis ieslēdzas automātiski un sūknē ūdeni pa drenāžas cauruli. Kondensāta sūknis ieslēdzas un apstājas automātiski.

 

Tehniskie parametri:

  • Piemērots sausinātājiem - 20L, 25L ARETE® ONE MeacoDry;
  • Maksimālais ūdens pacelšanas augstums - 2,5 m;
  • Iepakojumā 3 m. garuma ūdens šļūtene;

 

2 gadu garantija

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku