Kukaiņu slazds REVA Stylies

Ražotājs: Stylies (Šveice)

Platībai līdz 30 m2;

Jauda - 4 W;

E-cena
59

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Kukaiņu slazds REVA Stylies ir efektīvs risinājums odu, mušu un citu lidojošu kukaiņu ķeršanai. Zilā gaisma piesaista odus slazdā, un iebūvēts ventilators tos ievelk slēgtā traukā, kuru jūs periodiski iztukšosiet. Divi gaismas izvades līmeņi ļauj kukaiņu slazdu REVA izmantot kā lampu pie gultas.

Stylies logo

Stylies ir specializēts gaisa kvalitātes uzlabošanas iekārtu ražotājs no Šveices, kura stilīgajiem izstrādājumiem raksturīgs izcili zems elektroenerģijas patēriņš un darbības efektivitāte.

 

Kukaiņu slazdu priekšrocība Nr. 1 Efektīvi ķer odus un citus lidojošus kukaiņus

Kukaiņu slazdu priekšrocība Nr. 2 Viegli un droši lietojams

Kukaiņu slazdu priekšrocība Nr. 3 Lampas režīms

Kukaiņu slazdu priekšrocība Nr. 4 Zems elektroenerģijas patēriņš

 

Kukaiņu slazds REVA Stylies pasargās cilvēkus no kukaiņu dzēlieniem, kas ir ne tikai nepatīkami, bet var izraisīt arī dažādas veselības problēmas. Šis kukaiņu slazds ir arī pilnīgi drošs, tāpēc tas ir lieliski piemērots lietošanai telpās, kur ir mazi bērni vai cilvēki ar alerģiju. Kukaiņu slazds REVA neaizņem daudz vietas, tāpēc jūs viegli atradīsit vietu, kur to ievietot gan guļamistabā, gan bērnu istabās. Šis kukaiņu slazds patērē maz enerģijas, tāpēc nav vērts uztraukties par rēķiniem par elektrību. Kukaiņu slazdu REVA ir vērts izmantot visur, kur ir palielināts odu un citu lidojošo kukaiņu skaits, neatkarīgi no tā, vai tas notiek pilsētu vai lauku teritorijās, īpaši siltajā sezonā.

 

Tehniskie parametri:

  • Maksimums telpām - līdz 30 m2;
  • Elektrības patēriņš  - 0,004 kW;
  • Spriegums - 5 V;
  • Ventilatora ātruma opcijas - 1;
  • Izmēri (augstums x platums x dziļums) - 195 x 160 x 160 mm;
  • Svars - 0,49 kg;

 

2 gadu garantija

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku