Ozonators - ozona ģenerators WOZ 500 Wood's

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Ozona izvade - 0-500 mg/h

Gaisa plūsma - 116 m3/h

Profesionālai smakas noņemšanai

E-cena
699

Efektīvi novērš smakas
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Ozonators Wood's WOZ 500 novērsīs nepatīkamas smakas no tādiem avotiem kā: mitrums, pelējums, tabakas dūmi, dzīvnieki utt. Ozona ģeneratorā iebūvētā digitālā vadība ļaus jums viegli un precīzi izvēlēties vēlamo funkciju.

 

 

 

Vēlamo ozona daudzumu ozonatorā var variēt no 1 līdz 100%. Ir arī iespējams ieprogrammēt ozonatora darbību ar intervāliem vai noteiktos dienas laikos. Ozona ģenerators WOZ 500 Wood's ir viegls un to var pārvadāt tur, kur visvairāk nepieciešama smaku tīrīšana. Ozonatorus galvenokārt izmanto smaku novēršanai dzīvojamās telpās, virtuvēs, restorānos, viesnīcās, vannas istabās vai automašīnās.

 

 

 

Ievada video par Wood's - AIRMASTER ozonatoru - ozona ģeneratoru

 

WOZ 500 ozona ģenerators ir izturīgāks un uzticamāks keramikas cauruļu tehnoloģijas dēļ, padarot to piemērotu lietošanai sarežģītos un skarbos apstākļos. Šī tehnoloģija ļauj savienot šļūteni, kuru var izmantot, lai piegādātu ozonu ventilācijai, tauku atdalīšanai, ūdens attīrīšanas sistēmām un grūti pieejamām vietām, piemēram, dobumiem sienās un grīdās vai automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēmai.

 

 

 

WOZ 500 Wood's ozonatoru var viegli piestiprināt pie sienas smaku noņemšanai tādās telpās kā slimnīcu palātās, sūkņu stacijās, ventilācijas sistēmās vai ūdens apstrādes telpās.

 

 

 

Tehniskie parametri:

  • Ozona ražošanas jauda - līdz 500 mg/h;
  • Gaisa plūsma - līdz 116 m3/val;
  • Digitālais taimeris - Ir;
  • Iespēja piestiprināt pie sienas - Ir;
  • Filtri - aizsargājošs priekšfiltru (maina ik pēc 6–12 mēnešiem)
  • Enerģijas patēriņš - 20 W;
  • Izmēri - 270 x 180 x 160 mm;
  • Svars - 2,1 kg;

 

 

 

Garantija

 

UZMANĪBU!

Ozonēšanas procesa laikā cilvēkiem nav atļauts vienlaikus atrasties šajā telpā. Ozonēšanas procesa beigās pagaidiet 30–40 minūtes. pirms atgriešanās istabā.

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku