Ventilators MeacoFan 1056

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Gaisa plūsma - līdz 1056 m3/st,

Balva Quiet Mark,

Tālvadības pults

E-cena
119

Mēs rekomendējam! Kluss ventilators guļamistabai.
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Īpaši kluss un enerģiju taupošs MeacoFan 1056 ventilators ir paredzēts izmantošanai gan guļamistabās, gan citas mājas telpās. Piešķirts Starptautiskās Quiet Mark balvu, šis 1056 ventilators ir dabiska izvēle tiem, kas naktī meklē uzticamu dzesēšanas risinājumu. Ventilators ir ideāls palīgs karstās vasaras dienās.

 

Ventilators Meaco 1056 nodrošina ne tikai izcilu gaisa plūsmu lielākajai daļai ventilatoru ar ātrumu 1056 kubikmetri stundā, bet vienlaikus šī modeļa vertikālā un horizontālā gaisa plūsma nozīmē, ka gaiss, kas atplūst no sienām un priekšmetiem, atdzesē ikvienu telpā, nevis tikai tie, kas atrodas blakus darbojošam ventilatoram.

 

Arī MeacoFan 1056 ventilators ir ļoti kluss. Mēs saprotam, ka ventilatora drons var jūs tracināt, it īpaši, ja jūs mēģināt aizmigt. Galvenais Meaco kompānijas izvirzītais mērķis bija radīt pēc iespējas klusākus ventilatorus lietošanai guļamistabās vai jebkurās telpās, kur vēlaties atdzist ar pēc iespējas mazāku troksni.

 

 

Quiet mark balva

Ventilatoram MeacoFan 1056 ir ārkārtīgi klusa darbība, un tas ir ieguvis starptautisko Quiet Mark balvu uzņēmumiem, kuri par prioritāti uzskata trokšņa samazināšanu ikdienas ierīču izstrādē un trokšņu problēmu risinājumu meklēšanā. Pateicoties Meaco novatoriskajiem risinājumiem, ventilatori darbojas ļoti klusi, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem.

 

Independent best buy balvaGood housekeeping institute balvaT3 balva

 

MeacoFan ventilators apvieno tirgū vadošo DC (līdzstrāvas) motora tehnoloģiju ar lielu gaisa plūsmu, lai nodrošinātu klusu un zemu enerģijas patēriņa ventilatora darbību, cirkulējot daudz gaisa. Līdzstrāvas ventilatora motora tehnoloģija arī ievērojami pagarina tā kalpošanas laiku.

 

Gaisa plūsmas horizontāli un vertikāli mainīgais leņķis cirkulē gaisu tā, ka, sasniedzot grīdu vai griestus, tas tiek sadalīts pa visu istabu un tādējādi atdzesē visus telpā esošos cilvēkus, ne tikai tos, kuri ir tieši pakļauti ventilatora gaisam.

 

MeacoFan 1056 ventilators darbam

 

MeacoFan 1056 ventilatora vadība ir ērta un vienkārša. Taimera funkcija ļaus jums izvēlēties laiku, pēc kura ventilators pats izslēgsies, tādējādi novēršot pārmērīgu telpas atdzišanu nakts laikā.

 

Ventilators MeacoFan 1056 - vadība

 

 

Tehniskie parametri:

  • Gaisa plūsma - līdz 1056 m3/st;
  • Enerģijas patēriņš - 9,5-23,5 W;
  • Ventilatora motors - maza enerģijas patēriņa DC (līdzstrāvas) motors;
  • Trokšņa līmenis - 20-60 dB;
  • Tālvadības pults - Jā;
  • Balva Quiet Mark - Jā;
  • Spriegums - 220-240V / 50Hz
  • Izmēri - 403 x 285 x 305 mm;
  • Svars - 3,2 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Ventilators MeacoFan 1056