Ventilators MeacoFan 360

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Gaisa plūsma - līdz 360 m3/st,

Balva Quiet Mark

E-cena
69

Īpaši kluss personīgais ventilators
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 2-4 d.d.: 3,00
<

MeacoFan 360 ventilators ir paredzēts mazām telpām. Šis personīgais dzesēšanas ventilators ir ārkārtīgi kluss un patērē maz elektrības. MeacoFan 360 ventilators būs lielisks palīgs karstajā sezonā, ļaujot koncentrēties, sēžot pie datora, un atpūsties pēc darba. Ventilators ir lieliski piemērots izmantošanai guļamistabā. Mazo izmēru dēļ jūs varat viegli atrast vietu šim ventilatoram.

 

Visu MeacoFan sērijas ventilatoru atšķirīgā iezīme ir klusa darbība un pēc iespējas mazāks elektroenerģijas patēriņš, nezaudējot gaisa plūsmas efektivitāti. MeacoFan fani ir saņēmuši daudzas starptautiskas balvas un saņem lieliskas klientu atsauksmes.

 

Quiet mark balva

Ventilatoram MeacoFan 360 ir īpaši klusa darbība, un tas ir ieguvis starptautisko Klusā marķējuma balvu uzņēmumiem, kuri par prioritāti uzskata trokšņa samazināšanu ikdienas ierīču izstrādē un trokšņu problēmu risinājumu meklēšanā. Pateicoties Meaco novatoriskajiem risinājumiem, ventilatori darbojas ļoti mierīgi, salīdzinot ar līdzīgiem izstrādājumiem.

 

MeacoFan 360 ventilators ir lieliski piemērots mazām telpām, gan guļamistabām, gan mācību telpām. Paredzēts darboties pēc iespējas klusāk, šis ventilators izstaro tikai 15 dB troksni. Šī ir ideāla izvēle tiem, kas meklē efektīvu dzesēšanu, kas neizdala kaitinošo ventilatora skaņu.

 

Klusa MeacoFan 360 ventilatora darbība

 

MeacoFan 360 ventilators ir pietiekami mazs, lai to varētu ērti novietot uz naktsgaldiņa vai palodzes. Izmantotā līdzstrāvas motora tehnoloģija (DC) nozīmē, ka ventilators darbojas ar pēc iespējas zemāku enerģijas patēriņu. Lietotājam ir radīta iespēja pielāgot vertikālo gaisa plūsmas leņķi, lai ventilatoru pielāgotu individuālajām vajadzībām. Ventilatora darbību nodrošina gan standarta barošanas avots, gan USB kabelis. Visi Meaco produkti tiek ražoti, lai piedāvātu augstu funkcionalitātes līmeni un pircējam nodrošinātu augstāko iespējamo vērtību.

 

Darbība ir vienkārša, lietotājs var mainīt darbības režīmus, nospiežot tikai vienu pogu. Automātiskās izslēgšanās funkcija nozīmē, ka jūs varat ieprogrammēt ventilatoru izslēgšanos pēc noteikta stundu skaita, tādējādi novēršot pārmērīgu gaisa atdzišanu miega laikā un lieku enerģijas patēriņu. Bez papildu skaņām, pīkstieniem un melodijām - vienkārši lieliski izskatās, kluss un efektīvs dzesēšanas ventilators.

 

MeacoFan 360 ventilatora vadība

 

 

Tehniskie parametri:

  • Gaisa plūsma - līdz 360 m3/st;
  • Enerģijas patēriņš - 2,5-10 W;
  • Ventilatora motors - maza enerģijas patēriņa DC (līdzstrāvas) motors;
  • Trokšņa līmenis - 15-50 dB;
  • Tālvadības pults - Nē;
  • Balva Quiet Mark - Jā;
  • Spriegums - 220-240V / 50Hz
  • Izmēri - 298 x 209 x 213 mm;
  • Svars - 1,36 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Ventilators MeacoFan 1056