Ventilators MeacoFan 650

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Gaisa plūsma - līdz 650 m3/st,

Balva Quiet Mark,

Tālvadības pults

E-cena
119

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Kompaktais mājas ventilators MeacoFan 650 ir ideāla izvēle klusai darbībai un efektīvām dzesēšanas īpašībām. Šis modelis, kas izstrādāts zem Meaco ventilatoru sērijas - MeacoFan 1056, ir atzīts arī ar starptautisko Quiet Mark balvu par izstrādājumiem, kuri ir izstrādāti un izgatavoti ar pēc iespējas klusāku darbību.

 

Ventilators MeacoFan 650 izmanto modernu līdzstrāvas motora tehnoloģiju (DC), lai nodrošinātu zemāko trokšņu līmeni, saglabājot augstu gaisa plūsmas iestatījumu un patērējot pēc iespējas mazāk elektroenerģijas. Šis ventilators ir ideāli piemērots mājām, birojiem un visur, kur nepieciešams kluss dzesēšanas ventilators.

 

Quiet mark balva

Ventilatoram MeacoFan 1056 ir ārkārtīgi klusa darbība, un tas ir ieguvis starptautisko Klusā marķējuma balvu uzņēmumiem, kuri par prioritāti uzskata trokšņa samazināšanu ikdienas ierīču izstrādē un trokšņu problēmu risinājumu meklēšanā. Pateicoties Meaco novatoriskajiem risinājumiem, ventilatori darbojas ļoti klusi, salīdzinot ar līdzīgiem produktiem. MeacoFan 650 ventilators darbojas tikai ar 20 dB trokšņa līmeni, tāpēc klienti parasti norāda, ka beidzot ir spējuši atrast ventilatoru, kas darbojas tik klusi, kā tam vajadzētu būt.

 

Meaco labi zina, ka viena no kaitinošākajām ventilatora īpašībām ir troksnis, ko tas izstaro. Pat ja ventilators efektīvi atdzesē telpu, naktī vismazāk jūs varat vēlēties, lai traucētu aizmigt vai mierīgi atpūsties. MeacoFan sērijas ventilatori, ieskaitot 650 modeli, galvenokārt ir izstrādāti, paturot prātā klusu darbību. Lietošanas ērtums, kas rodas klusas darbības rezultātā, ir viens no lielisko klientu novērtējumu un atsauksmju iemesliem.

 

Klusa MeacoFan 650 ventilatora darbība

 

Visi MeacoFan sērijas ventilatori ir izstrādāti, lai tie būtu pēc iespējas funkcionālāki un ilgstoši varētu darīt to, kas ir paredzēts, lai pircējam nodrošinātu reālu naudas vērtību. Meaco cenšas padarīt visus fanus pievilcīgus pēc izskata, tāpēc, pieskaroties, liela uzmanība tiek pievērsta izstrādājuma formām, materiāliem un sajūtai. Ventilatoram MeacoFan 650 ir iebūvēta nakts apgaismojuma funkcija, tāpēc ierīci varat izmantot gan bērnu istabā, gan citās telpās, kur naktī vēlama mīksta gaisma.

 

MeacoFan 650 ventilatoru var vadīt vai nu ar paša izstrādājuma pogām, vai ar tālvadības pulti. Automātiskās izslēgšanās taimera funkcija ļauj ieprogrammēt laiku, pēc kura ventilators izslēgsies. ECO režīmā ventilators var pielāgot sava pūšamā gaisa plūsmas intensitāti atbilstoši istabas temperatūras līmenim.

 

MeacoFan 650 ventilatora vadības ekrāns

 

 

Tehniskie parametri:

  • Gaisa plūsma - līdz 650 m3/st;
  • Enerģijas patēriņš - 3,5-12 W;
  • Ventilatora motors - maza enerģijas patēriņa DC (līdzstrāvas) motors;
  • Trokšņa līmenis - 20-50 dB;
  • Tālvadības pults - Jā;
  • Balva Quiet Mark - Jā;
  • Spriegums - 220-240V / 50Hz
  • Izmēri - 343 x 260 x 254 mm;
  • Svars - 1,6 kg;

 

Garantija

 

 

 

 

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Ventilators MeacoFan 1056