Gaisa attīrītājs AL 310 Wood's

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 50 m2,

Gaisa attīrīšana - 8 punkti,

Jonizācija.

E-cena
599

Ražots Zviedrijā! līdz 10 gadu garantija! Augstākās kvalitātes attīrīšana!
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

WOOD's AL 310 gaisa attīrītājs ir kompakts, jaudīgs un īpaši ekonomisks. Ierīce ir speciāli paredzēta izmantošanai dzīvojamās telpās (1-3 istabu dzīvoklis), birojos vai citās telpās līdz 60 kv.m. Pateicoties īpaši klusai darbībai AL 310 gaisa filtrs var darboties visu nakti un neuztraucoties par traucētu miegu.
 

WOOD'S AL 310 ir kompakts ultra-kluss gaisa attīrītājs. Sakarā ar zemu enerģijas patēriņu un klusu darbību, gaisa attīrītājs ir lieliska izvēle izmantošanai dzīvojamās telpās un it īpaši guļamistaba. Patentētais jonizējošais Active HEPA filtrs nodrošina augstu gaisa plūsmu un augstākā līmeņa gaisa attīrīšana, izmantojot ļoti maz enerģijas un radod minimātu troksni. Faktiski, WOOD'S AL 310 gaisa attīrītājs nepatērē vairāk enerģijas kā jūsu modinātājs! WOOD'S AL 310 gaisa filtra korpuss ir izgatavots no metāla, kas ir ne tikai ļoti izturīgs, bet arī higiēnisks, neizdala nekādas smaržas un gandrīz 100% pārstrādājams.
 
WOOD'S AL 310 gaisa attīrītāja ventilatoram ir trīs ātrumi un maksimālai gaisa plūsmas ātrums ir 300 m3 / h. Tas ļauj gaisa atīrītāju izmantot telpas līdz 50 m2. Šis kompaktais, efektīvais, un stilīgais gaisa attīrītājs tīru gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm, radona un citām kaitīgām daļiņām. Pateicoties zemam enerģijas patēriņam un zemam trokšņa līmenim, WOOD'S AL 310 var atstāt ieslēgtu gaisa attīrīšanai uz visu dienu, nakti vai pat tad, kad jūs esat prom no mājām vai biroja. Tādā veidā jūs vienmēr uzturēsiet veselīgu gaisu telpās, neuztraucoties par liekutroksni vai augstu elektrības rēķinu.
 
WOOD'S AL gaisa attīrītājs 310 var tikt aprīkots ar ogles filtru, kas ir paredzēts, lai kontrolētu nevēlamas smaržas, kuras rodas, piemēram, no dūmiem, tabakas vai smoga. Oglekļa filtri, kā ierices neatņemā sastāvdaļa, tiek piedāvāti divos variantos - ar 130 g aktīvo oglei un 600g aktīvo ogli. Tiek lēsts, ka vienas cigaretes dūmu smaku var neitralizēt ar apmēram 1 gramu aktīvo ogli!

 

Tehniskie parametri:

- Platībai līdz 50 m2;

- Krāsa - balta;

- Filtra veids - HEPA (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā);

- Ventilātora režīmi -3;

- Gaisa plūsma - 75/150/300 m3/st;

- Jonizāvija – ir;

- Elektrības patēriņš - 4/10/19 W;

- Trokšņu līmenis -> 27 dB (atkarībā no ātruma pieaugumu);

- 99,98% gaisa attīrīšana;

- Ražots Zviedrijā;

- Izmēri - 160 x 510 x 610 mm;

- Svars - 12 kg.

 

Garantija 10 gadus, ja produkts tiek reģistrēts ražotāja mājas lapā un filtri tiek mainīti ik pēc 6 mēnešiem, pretējā gadījumā stājas spēkā standarta garantija 2 gadi.

 

WOOD'S AL 310

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa attīrītājs GRAN 900 Wood's