Gaisa attīrītājs GRAN 900 Wood's

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 160m2,

Gaisa attīrīšana - 10punkti,

Divi maināmi filtri.

E-cena
899

10 gadu garantija! Ražots Zviedrijā! Augstākā gaisa attīrīšanas kvalitāte!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Intertek Valued Quality. Delivered black AHAM-Verifide Contained RGB EnergyStar logo

 

Wood's GRAN900 ir viens no efektīvākajiem gaisa attīrītājiem, kas pieejami mūsdienu tirgū, radīts lielām istabām, dzīvokļiem, mājām un birojiem. GRAN900 gaisa attīrītājam ir divkārši Active ION HEPA filtri, to var aprīkot ar divkāršiem aktīvās ogles filtriem, lai attīrītu telpas gaisu no smakām un gāzēm.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 160m2;

- Krāsa - balta/pelēka, metāliska;

- Filtra veids - patentēti Active ION HEPA* x2 (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā);

- Ventilātora režīmi -4;

- Gaisa plūsma - 200/400/700/900m3/st;

- Elektrības patēriņš - 25/35/45/80W;

- Trokšņu līmenis -> 30dB (atkarībā no ātruma pieaugumu);

- 99,98% gaisa attīrīšana;

- Ražots Zviedrijā;

- Izmēri - 220 x 565 x 615mm;

- Svars - 15,2kg.

 


Wood's GRAN900 ir ārkārtīgi spēcīgs gaisa attīrītājs ar maksimālo gaisa plūsmu 900m3/st! Tas ir veidots lielākiem dzīvokļiem, mājām, birojiem vai citām lielām telpām līdz 160m2. Wood's GRAN900 ir 4 ventilātora režīmi un to bieži izmanto uzgaidāmajās telpās, ārstu kabinetos, zobārstu kabinetos, veikalos un kafejnīcās. Wood's GRAN900 gaisa attīrītājam ir divkārši patentētie Active ION HEPA filtri*, kas nodrošinās ļoti augstu attīrīšanas līmeni, patērējot ļoti maz elektroenerģiju mazā trokšņu līmenī. Wood's GRAN900 attīra telpu no ziedputekšņiem, putekļiem, pelējuma sporām un citām kaitīgām daļiņām, neatstājot nekādas sekas uz Jūsu elektroenerģijas rēķinu, un tas ir pietiekami kluss, lai darbotos visas nakts garumā un nekādīgi netraucētu Jūsu nakts mieru. Šim stilīgajam un ļoti efektīvajam gaisa attīrītājam rāmis ir veidots no matēta metāla un baltas koka detaļas. Wood's GRAN900 gaisa attīrītājs var tikt aprīkots ar augstas kvalitātes aktīvās ogles filtru, kas attīrīs telpu no smakām un gāzēm, kā tabakas dūmi.

Mainiet iekārtas patentēto Active ION HEPA filtru reizi pusgadā un pagariniet iekārtas garantiju līdz 10 gadiem. Nesekojot  ražotāja ieteikumiem un nemainot filtru regulāri, iekārtai standarta garantija -2 gadi.

 

* Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram  un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.

Gaisa attīrītāji, kuros izmanto tradicionālos HEPA filtrus, vada gaisu caur ļoti bieziem filtriem, lai nodrošinātu tādu pašu gaisa attīrīšanas pakāpi kā Wood's produkti. Lai arī šie filtri attīra gaisu, Jums ir nepieciešams rēķināties ar lieliem iekārtas ventilatoriem, kas cirkulē gaisu cauri gaisa attīrītājam, radot troksni un ievērojamu elektrības patēriņu.

Pretēji daudziem citiem filtriem, kas ir veidoti no 100% polipropilena, Active ION HEPA filtra sastāvā ir miksēts polipropilens un akrikats. Akrilats notur polipropilena šķiedras vairāk atdalītas un nodrošina atvērtāku un biezāku sastāvu. Tas palielina putekļu savākšanas ietilpību un samazina spiediena kritumu.

 

10

Wood's GRAN900 gaisa attīrītājs

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa attīrītājs GRAN 900 Wood's