TALL155 gaisa attīrītājs (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 32m2,

Gaisa attīrīšana - 6 punkti,

Jonizācija

E-cena
549

Ražots Zviedrijā! līdz 10 gadu garantija! Augstākās kvalitātes attīrīšana!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

   Intertek Valued Quality. Delivered black   AHAM-Verifide Contained RGB  EnergyStar logo

 

Wood's TALL155 ir pie sienas stiprināms, slaids gaisa attīrītājs, speciāli radīts guļamistabām un citām mazām telpām. Pateicoties tā klusajai darbībai, Jūs varat atstāt Wood's TALL155 darboties visas nakts garumā un tas nekādīgi netraucēs Jūsu nakts mieru.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 32m2;

- Krāsa - balta;

- Filtra veids - patentēts Active ION HEPA (nomaiņa jāveic vismaz reizi gadā);

- Ventilātora režīmi -3;

- Gaisa plūsma - 50/75/150m3/st;

- Elektrības patēriņš - 4/10/18W;

- Trokšņu līmenis -> 27dB (atkarībā no ātruma pieaugumu);

- Ražots Zviedrijā;

- Izmēri - 105 x 505 x 500mm;

- Svars - 6,9kg.

*Kājiņas ir papildu aksesuārs

 

CADR vērtējums:

Testa laukums: 10 m2;
Putekļi - 94;
Pollen - 113;
Tabakas dūmi - 84.

 


Wood's TALL155 ir ļoti kompakts un gandrīz pilnībā kluss gaisa attīrītājs. Tā ļoti mazais elektroenerģijas patēriņš un mazais trokšņu līmenis padara to perfekti piemērotu guļamistabām. Patentētais Active ION HEPA filtrs nodrošinās augtu gaisa plūsmas un attīrīšanas līmeni, neietekmējot elektroenerģijas patēriņu vai trokšņu līmeņa palielināšanos. Faktiski, Wood's TALL155 gaisa attīrītājs nepatērēs vairāk elektroenerģijas kā Jūsu modinātāja pulkstenis. Wood's TALL155 gaisa attīrītājs ir veidots no metāla, kas nav tikai izturīgs, tas ir arī higiēnisks, smaku nepiesaistošs un gandrīz 100% otreizēji pārstrādājams.

Wood's TALL155 gaisa attīrītājam ir 3 ventilātora režīmi un maksimālā gaisa plūsma ir 150m3/st. Tas to padara efektīvu telpās ar platību līdz 32m2. Šis kompaktais, efektīvais un stilīgais gaisa attīrītājs atbrīvos telpas gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, baktērijām, izplūdes gāzēm, citām kaitīgām daļiņām. Pateicoties mazajam elektroenerģījas patēriņam un zemajam trokšņu līmenim Jūs varat atstāt Wood's TALL155 darbojamies visu laiku, pat naktī vai, kad Jūs dodaties prom no mājām. Šādi Jūs vienmēr saglabājiet veselīgu gaisu telpās, neuztraucoties par troksni un lieliem elektroenerģijas rēķiniem.

Wood's TALL155 gaisa attīrītāju var stiprināt pie sienas vai novietot uz grīdas vai uz citas taisnas virsmas.Ērtas iekārtas kājas var iegādāties atsevišķi kā izvēles iespēju.

Mainiet iekārtas patentēto Active ION HEPA filtru reizi pusgadā un pagariniet iekārtas garantiju līdz 10gadiem. Nesekojot  ražotāja ieteikumiem un nemainot filtru regulāri, iekārtas standarta garantija -2 gadi.

 

* Unikāls gaisa filtrs, Active ION HEPA, ir zviedru izgudrojums, kurš pēc Wood's uzskatiem izraisīs revolūciju gaisa attīrīšanā kādu to patērētājs līdz šim ir sapratis.

Active ION HEPA filtrs pieļauj iekārtai varenu gaisa plūsmu pie ļoti maza elektrības patēriņa un trokšnu līmeņa. Active ION HEPA filtri ir iepriekš rūpnīcā jonizēti, tādejādi tie ir daudz gaisīgāki par tradicionāliem filtriem. Gaiss gandrīz brīvi var plūst cauri filtram  un tajā pat laikā attīrītais gaiss ir brīvs no kaitīgām daļiņām.

Gaisa attīrītāji, kuros izmanto tradicionālos HEPA filtrus, vada gaisu caur ļoti bieziem filtriem, lai nodrošinātu tādu pašu gaisa attīrīšanas pakāpi kā Wood's produkti. Lai arī šie filtri attīra gaisu, Jums ir nepieciešams rēķināties ar lieliem iekārtas ventilatoriem, kas cirkulē gaisu cauri gaisa attīrītājam, radot troksni un ievērojamu elektrības patēriņu.

Pretēji daudziem citiem filtriem, kas ir veidoti no 100% polipropilena, Active ION HEPA filtra sastāvā ir miksēts polipropilens un akrikats. Akrilats notur polipropilena šķiedras vairāk atdalītas un nodrošina atvērtāku un biezāku sastāvu. Tas palielina putekļu savākšanas ietilpību un samazina spiediena kritumu.

 

10

Wood's TALL155 gaisa attīrītājs

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa attīrītājs GRAN 900 Wood's