45DW Gaisa mitrinātājs (HALE)

Ražotājs: HALE (Nīderlande)

Platībai līdz 250m2,

Veiktspēja - 1900ml/st,

Darbības princips: Auksts tvaiks.

E-cena
549

Ļoti jaudigs mitrinātājs! Mēs iesakām!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Hace PCMH45 iztvaikošanas gaisa mitrinātājs ir efektīvs telpās līdz 250kv.m, tā veiktspēja ir iztvaikoti 45 litri ūdens dienā. Iekārta mazina un apkaro sausā gaisa kaitīgo ietekmi uz cilvēkiem un objektiem. Šis gaisa mitrinātājs ir piemērots mājām, birojiem, muzejiem un galerijām. Tas pasargās mūzikas instrumentus, mākslas darbus, mēbeles, datorus un cilvēkus no sausā gaisa.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Veiktspēja - 1900ml/st (45L/dienā);

- Platībai līdz - 250m2;

- Darbošanas princips - auksts tvaiks;

- Tvertnes tilpums - 30L;

- Vadība - elektroniska;

- Automātiskā mitruma kontrole - ir;

- Trokšņa līmenis - 30-50dB;

- Jauda - 70W;

- Izmēri - 750 x 745 x 440mm;

- Svars - 13kg.

 

Gaisa mitrinātajam ir 4 mitruma pakāpes, kuras varat izvēlēties. Tās ir zema (30% relatīvais mitrums), vidēja (45% relatīvs mitrums), augsta 60% (relatīvais mitrums) un nepārtrauktas darbības pakāpe.

Iekārtai ir iespēja izvēlēties automātisku ūdens uzpildi  vai manuāli uzpildīt 30L ūdens tvertni. Ir brīdinājuma gaismas un 10 sekunžu skaņas brīdinājums, ja iekārtas ūdens tvertne ir tukša vai pārpildīta, iekārta automātiski izslēdzas, ja ūdens tvertne ir tukša. Iekārtu var uzpildīt ar ūdeni no augšas vai pieslēgt nepārtauktu ūdens padevi, kuras pieslēgvieta atrodas iekārtas aizmugurē.

Iekārtai ir 8 stundu taimers, tādejādi iekārtu varat no rīta ieslēgt un vairs par to nedomāt.

Vienmērīga ūdens izplatība tiek sasniegta pateicoties rotējošam iztvaicētāja riņķim, tai ir 3 ventilātora ātrumi pilnai jaudai, vidējai jaudai un klusai darbībai. Gaisa mitrinātajam lidztekus ir mazgājams ienākošā gaisa filtrs, kas atrodas iekārtas aizmugurē.

Hace PHMC45 gaisa mitrinātāja tīrīšana nevar būt vienkāršāka, komponentus var atvienot sekunžu laikā bez jebkādiem instrumentiem, Jums vienīgi periodiski nepieciešams iztīrīt ūdens tvertni un filtra grozu ar ūdens pieslēgumu, filtru ieteicams nomainīt vismaz reizi gadā.

Iekārta ir ļoti manervētspējīga un slīd  uz 6 noslēptiem riteņiem, kas atrodas iekārtas apakšā.

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa mitrinātājs ALAZE Stylies