B125 Gaisa mitrinātājs (BRUNE)

Ražotājs: Brune (Vācija)

Platībai līdz 60m2,

Veiktspēja - 950ml/st,

Darbības princips: Auksts tvaiks.

E-cena
229

Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00

B125 Brune mitrinātājs ir paredzēts, lai uzturētu optimālus relatīvā mitruma līmeņus dzīves un darba vietās. Gada aukstākajos mēnešos iekštelpu apkures avoti rada siltu gaisu, kas žūst elpceļus. Uzturot optimālu mitruma līmeni, gaisa mitrinātājs ne tikai aizsargā cilvēku veselību, bet arī aizsargā mēbeles, koka grīdas, durvis, gleznas un citus mājsaimniecības priekšmetus no iespējamiem bojājumiem. Pateicoties kompaktajam dizainam, Brune gaisa mitrinātāji diskrēti saplūst apkārtējā vidē un, pateicoties augstai caurlaidībai, var kalpot līdz 60 m2 vai 140 m3.

Gaisa mitrinātājam ir liela ūdens ietilpība, kas nodrošina ilgstošu telpu apūdeņošanu. Tiklīdz sasniegts optimālais mitruma līmenis, ierīce automātiski pārtrauc mitrināšanu. Aukstā tvaika princips novērš mitruma kondensēšanos uz blakus esošajām virsmām un novērš kaļķakmens nogulsnes uz mēbelēm, ierīcēm un tamlīdzīgi.

Pateicoties kompaktajam dizainam, B125 ir ideāli piemērots mitrināšanai vitrīnās, skaitītājos un mitrinātājos (mitrinātāji), kur uzglabātie tabakas izstrādājumi un mitrums jātur nemainīgi ~ 70% (maksimālais mitruma tilpums - līdz 6 m3).
 

 

Tehniskie parametri:

 

 - Veiktspēja stundā - 950 ml/st ; 
 - Veiktspēja dienā - 22,8 L/d ;
 - Platībai līdz - 60 m2 ;
 - Princips - Vēss tvaiks   ;
 - Tvertnes apjoms - 11 L ;
 - Automātiskā mitruma kontrole - Nē;
 - Trokšņa līmenis - 34 dB ;
 - Jauda - 25 W ; - Izmēri - 450 x 285 x 298 mm ;
 - Svars - 4,2 kg ;
 - maināms mitruma sadalīšanas filtrs;

- īpašs atvilktne ēterisko eļļu iztvaicēšanai - nav;

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa mitrinātājs ALAZE Stylies