B300 Gaisa mitrinātājs (BRUNE)

Ražotājs: Brune (Vācija)

Platībai līdz 240m2,

Veiktspēja - 1400ml/st,

Darbības princips: Auksts tvaiks.

E-cena
1,999

Pēc individuāla pasūtījuma!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde (pieprasīt piegādes laiku): 5,00

Jaudīgais B300 Brune mitrinātājs ir paredzēts, lai uzturētu optimālu relatīvā mitruma līmeni dzīvojamās, biroju un rūpniecības ēkās, kā arī birojos, veikalos, bibliotēkās, konferenču zālēs, tipogrāfijās un mūzikas instrumentu veikalos. Gada aukstākajos mēnešos iekšējās apkures avoti rada siltu gaisu, kas izžāvē elpceļus. Uzturot optimālu mitrumu, mitrinātājs ne tikai aizsargā cilvēku veselību, bet arī aizsargā mēbeles, koka grīdas, durvis, gleznas, mūzikas instrumentus, muzeju eksponātus, priekšmetus un citu mantu no iespējamiem bojājumiem. Ar lielu caurlaidību tas var apkalpot līdz 240 m2 vai 600 m3.

 

Mitrinātājam ir liela ūdens ietilpība, kas ļauj ilgstoši mitrināt telpu. Automātiskais mitruma sensors nepārtraukti mēra gaisa relatīvo mitrumu, un ierīce automātiski pārtrauc mitrināšanu, tiklīdz tiek sasniegts nepieciešamais mitruma līmenis. Aukstā tvaika princips novērš mitruma kondensāciju uz blakus esošajām virsmām un novērš kaļķu nogulšņu veidošanos uz mēbelēm, sadzīves tehnikas utt. Izturīgi riteņi atvieglo mitrinātāja pārvietošanu no vienas vietas uz otru. B300 Brune mitrinātājs ir komplektā ar germicidālu UV lampu.

 

Mitrinātāju B300 var izmantot, lai iepriekš iestatītu vēlamo relatīvā mitruma līmeni un bloķētu vadības paneli. Tas ir ļoti noderīgi, ja ierīce atrodas publiskā vietā, kas neļauj nepilnvarotām personām mainīt ierīces iestatījumus. Ierīce ir piemērota izmantošanai arī lielos gaisa mitrinātājos (“humidors ”), kur uzglabātos tabakas izstrādājumus un mitrumu vajadzētu uzturēt ~ 70% līmenī (maksimālais mitrinātāja tilpums ir līdz 24 m3).

 

Tehniskie parametri:

 

 - Veiktspēja stundā - 1400 ml/st ; 
 - Veiktspēja dienā - 33,6 L/d ;
 - Platībai līdz - 240 m2 ;
 - Princips - Vēss tvaiks  ;

 - ventilatora griešanās ātrums - 2;

 - gaisa patēriņš - 300/500 m³ / stundā;

 - Tvertnes apjoms - 25 L ;
 - Vadība - elektroniska;
 - Automātiskā mitruma kontrole - ir   ;
 - Trokšņa līmenis - 40 dB ;
 - Jauda - 58 W ;

- Karasa - peleka;
 - Izmēri - 740 x 705 x 410mm 
- Svars - 19 kg ;
- UV spuldze - ir;
 - maināms mitruma sadalīšanas filtrs;

 - UV lampa - ir;
 - īpašs atvilktne ēterisko eļļu iztvaicēšanai - nav;

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa mitrinātājs ALAZE Stylies