Gaisa mitrinātājs EVA StadlerForm

EVA ultraskaņas gaisa mitrinātājs (STADLER FORM)

Ražotājs: StadlerFrom (Šveice)

Platībai līdz 80m2,

Veiktspēja līdz 550ml/st,

Darbības princips - Ultraskaņas.

179
199

Piegāde: 3,00
<

Stadler Form EVA jaudīgs ultraskaņas gaisa mitrinātājs ar modernu izskatu, kas spēj stundā iztvaicēt līdz 550 ml ūdens. Atsevišķā ieslēdzamā ūdens uzsildīšanas funkcija ir paredzēta efektīvākai mitruma sadalei un baktēriju iznīcināšanai mitrināšanai paredzētajā ūdenī. EVA gaisa mitrinātājā izmantojamais sevišķi augstas klases atkaļķošanas filtrs samazina kaļķa aplikuma daudzumu uz ierīces sieniņām, mēbelēm un citām virsmām sausināmajā telpā.

 

Komfortablākā vide mājās ir tad, ja relatīvais mitruma līmenis ir 40–60%. Gaisa mitrinātājā EVA Stadler Form iebūvētā elektroniskā vadība ļaus jums izvēlēties vēlamo mitruma līmeni, savukārt LCD ekrānā redzēsiet esošo situāciju telpās. EVA – gandrīz vienīgais gaisa mitrinātājs, kas aprīkots ar ārējo mitruma sensoru, kuru varētu turēt tur, kur komfortabls gaisa mitruma līmenis ir aktuālākais. Ārējais mitruma sensors arī veic attālinātās vadības funkciju. Mitrinātājs automātiski kontrolēs mitruma līmeni atbilstoši iestatītajiem parametriem. Gadījumā, ja istabā ir pārāk sauss, mitrinātājs automātiski ieslēgsies. Tiklīdz tiek sasniegts vēlamais mitruma līmenis, tas izslēgsies. EVA gaisa mitrinātājs izmanto sudraba kubiciņu, kas palīdz iznīcināt mikroorganismus ūdenī.

 

Turklāt gaisa mitrinātājs EVA ir aprīkots ar speciālu atvilktnīti, kas paredzēts ēterisko eļļu smaržu tvaicēšanai telpā.

 

Tehniskās īpašības:

- Veiktspēja līdz - 550ml/st (13,2L/dienā);

- Platībai līdz - 80m2;

- Darbības princips - ultraskaņas, auksts vai silts tvaiks;

- Tvertnes tilpums - 6,3l;

- Vadība - elektroniska, LCD ekrāns;

- Automātiskā mitruma kontrole - ir;

- Ūdens atkaļķošanas filtrs;

- Trokšņa līmenis - <36dB;

- Jauda - 10W / 95W;

- Izmēri - 196 x 418 x 196 mm;

- Svars - 3 kg.

- Iespēja pievienot ēteriskās eļļas.

 

 

 

Kāpēc man nepieciešams gaisa mitrinātājs?

Mediķi iesaka telpās uzturēt aptuveni 40–60% mitruma līmeni. Sausā gaisa dēļ izžūst un sāp acis, kļūst sausa un zvīņaina āda, žūst mutes un deguma gļotāda, pasliktinās miegs. Turklāt, ja ir sauss gaiss, daudz vieglāk ir saaukstēties un saslimt ar gripu.

Mājas iekštelpu apdare vai mēbeles, kas izgatavotas no koka vai audumiem (aizkari, paklājs u. tml.), uzsūc no gaisa ļoti daudz mitruma. Ja gaiss ir pārāk sauss, var rasties plaisas koksnē (grīdās, mēbelēs u. tml.) un rasties elektrostatiskie lādiņi. Mūzikas instrumenti no koka, kokam izžūstot, arī izskaņojas.

Auksts gaiss var saturēt daudz mazāk mitruma nekā silts gaiss. Šī iemesla dēļ mitruma līmenis iekštelpās ziemas laikā bieži vien nokrīt zemāk par 30%. Jo lielāka starpība starp āra un iekštelpu temperatūru, jo gaiss telpās ir sausāks. Mitruma līmeni vienkārši izmērīt ar mitruma mērītāju. Novietojiet mitruma mērītāju istabas centrā pēc iespējas tālāk no logiem un durvīm un vienkārši sekojiet līdzi mitruma rādījumiem ekrānā. Ja mitruma līmenis būs zemāks par 40%, jums būs nepieciešams gaisa mitrinātājs. Ja mitruma līmenis pārsniegs 60%, iesakām iegādāties mitruma savācēju, lai izvairītos no pelējuma rašanās.

 

Vai vēdināšana paaugstina mitruma līmeni?

Logu atvēršana aukstajā gadalaikā nekādā veidā nepalīdzēs paaugstināt mitruma līmeni telpās. Protams, regulārs, īslaicīgs caurvējš ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu elpošanai veselīgu gaisu mājās (ieteicama vēdināšana ziemas laikā 3–5 reizes dienā ne ilgāk par 5 minūtēm). Taču pārāk bieža un ilgstoša vēdināšana vēl vairāk sausina gaisu. Tas ir tāpēc, ka āra gaisā ir ļoti maz mitruma, bet sildot šo gaisu tas kļūst vēl sausāks.

 

Vai taisnība, ka augi un žāvējamā veļa mitrina gaisu?

Mājās turētie augi ražo pārtiku, mitrs apģērbs u. c. var nedaudz paaugstināt mitruma līmeni uz īsu laiku, taču šādā veidā nav iespējams saglabāt optimālu mitruma līmeni ilgstoši. Bet ja telpas ļoti sausas, tad šim pasākumam ir ļoti maza ietekme uz mitruma līmeni. Uz radiatoriem uzlikti slapji dvieļi vai ar ūdeni piepildīti šķīvji arī palīdzēs ievērojami paaugstināt mitruma līmeni, taču tikai uz īsu brīdi. Turklāt mitrināšanai paredzētie audumi, kas reti tiek mazgāti, var kļūt par baktēriju avotu.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
Gaisa mitrinātājs ALAZE Stylies