TITAN ultraskaņas gaisa mitrinātājs (STYLIES)

Ražotājs: Stylies (Šveice)

Platībai līdz 65 m2,

Veiktspēja - 400 ml/st,

Darbības princips - Ultraskaņas.

E-cena
139

Klusa darbība! 3 gadu garantija! Mēs iesakām!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Stylies TITAN – efektīvs ultraskaņas gaisa mitrinātājs, kas izstrādāts prasīgiem klientiem. Moderns, šveiciešu dizaineru izstrādāts gaisa mitrinātājs ar sensoru vadību lieliski iederēsies jūsu mājas interjerā. TITAN ultraskaņas gaisa mitrinātājs darbojas klusi, tāpēc lieliski piemērots izmantošanai guļamistabā un var gaisā izdalīt līdz 9,6 litriem ūdens diennaktī, šādā veidā viegli nodrošinot komfortablu mitruma līmeni telpā. Gaisa mitrinātājā izmantojamais sevišķi augstas klases atkaļķošanas filtrs samazina kaļķa aplikuma daudzumu uz ierīces sieniņām, mēbelēm un citām virsmām mitrināmajā telpā.

 

Viena no galvenajām TITAN gaisa mitrinātāju īpašībām – dubultā antibakteriālā ūdens aizsardzība, kura darbojas ar speciāliem jonizētiem sudraba kubiciņiem un ūdens uzsildīšanas funkciju. Komfortablākā vide mājās ir tad, ja relatīvais mitruma līmenis ir 40–60%. Gaisa mitrinātājā integrētais mitruma mērītājs ļauj sekot esošajai situācijai, sekot mitruma līmeņa izmaiņām un nodrošina iespēju iestatīt vēlamo telpas mitruma līmeni. Šādā veidā TITAN gaisa mitrinātājs automātiski darbosies tikai tiktāl, kamēr tiks sasniegts vēlamais rezultāts, un pārāk nesamitrinās telpu. Gaisa mitrinātāja TITAN lielā ūdens tvertne ļaus ierīcei ilgstoši darboties bez pārtraukuma.

 

Tehniskās īpašības:

- Veiktspēja - 400 ml/st (9,6L/dienā);

- Platībai līdz - 65 m2;

- Darbības princips - ultraskaņas, auksts vai silts tvaiks;

- Tvertnes tilpums - 5,5l;

- Vadība - elektroniska, LCD ekrāns;

- Automātiskā mitruma kontrole - ir;

- Ūdens atkaļķošanas filtrs;

- Trokšņa līmenis - 31 dB;

- Jauda - 18W / 105W;

- Izmēri - 235 x 346 x 200 mm;

- Svars - 3,23 kg.

 

 

 

Kāpēc man nepieciešams gaisa mitrinātājs?

Mediķi iesaka telpās uzturēt aptuveni 40–60% mitruma līmeni. Sausā gaisa dēļ izžūst un sāp acis, kļūst sausa un zvīņaina āda, žūst mutes un deguma gļotāda, pasliktinās miegs. Turklāt, ja ir sauss gaiss, daudz vieglāk ir saaukstēties un saslimt ar gripu.

Mājas iekštelpu apdare vai mēbeles, kas izgatavotas no koka vai audumiem (aizkari, paklājs u. tml.), uzsūc no gaisa ļoti daudz mitruma. Ja gaiss ir pārāk sauss, var rasties plaisas koksnē (grīdās, mēbelēs u. tml.) un rasties elektrostatiskie lādiņi. Mūzikas instrumenti no koka, kokam izžūstot, arī izskaņojas.

Auksts gaiss var saturēt daudz mazāk mitruma nekā silts gaiss. Šī iemesla dēļ mitruma līmenis iekštelpās ziemas laikā bieži vien nokrīt zemāk par 30%. Jo lielāka starpība starp āra un iekštelpu temperatūru, jo gaiss telpās ir sausāks. Mitruma līmeni vienkārši izmērīt ar mitruma mērītāju. Novietojiet mitruma mērītāju istabas centrā pēc iespējas tālāk no logiem un durvīm un vienkārši sekojiet līdzi mitruma rādījumiem ekrānā. Ja mitruma līmenis būs zemāks par 40%, jums būs nepieciešams gaisa mitrinātājs. Ja mitruma līmenis pārsniegs 60%, iesakām iegādāties mitruma savācēju, lai izvairītos no pelējuma rašanās.

 

Vai vēdināšana paaugstina mitruma līmeni?

Logu atvēršana aukstajā gadalaikā nekādā veidā nepalīdzēs paaugstināt mitruma līmeni telpās. Protams, regulārs, īslaicīgs caurvējš ir ļoti svarīgs, lai nodrošinātu elpošanai veselīgu gaisu mājās (ieteicama vēdināšana ziemas laikā 3–5 reizes dienā ne ilgāk par 5 minūtēm). Taču pārāk bieža un ilgstoša vēdināšana vēl vairāk sausina gaisu. Tas ir tāpēc, ka āra gaisā ir ļoti maz mitruma, bet sildot šo gaisu tas kļūst vēl sausāks.

 

Vai taisnība, ka augi un žāvējamā veļa mitrina gaisu?

Mājās turētie augi ražo pārtiku, mitrs apģērbs u. c. var nedaudz paaugstināt mitruma līmeni uz īsu laiku, taču šādā veidā nav iespējams saglabāt optimālu mitruma līmeni ilgstoši. Bet ja telpas ļoti sausas, tad šim pasākumam ir ļoti maza ietekme uz mitruma līmeni. Uz radiatoriem uzlikti slapji dvieļi vai ar ūdeni piepildīti šķīvji arī palīdzēs ievērojami paaugstināt mitruma līmeni, taču tikai uz īsu brīdi. Turklāt mitrināšanai paredzētie audumi, kas reti tiek mazgāti, var kļūt par baktēriju avotu.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku