MDK11 Gaisa sausinātājs (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 50m2,

Veiktspēja - 10L/dienā,

Vadība - Elektroniska.

E-cena
199

Garantija līdz 3 gadiem!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Pateicoties tā kompaktajam dizainam un vieglajam svaram, Wood's jaunais gaisa sausinātājs MDK-11 var tikt novietots gandrīz jebkur. Izmantojiet praktisko rokturi, lai viegli pārvietotu gaisa sausinātāju, kur tas visvairāk ir nepieciešams tājā brīdī. MDK-11 izvada siltu, sausu gaisu tā virspusē, kas spēj izžāvēt izmazgātās drēbes. Tā daudzās priekšrocības padara MDK-11 ideālu vannas istabām un drēbju zāvētavām kā arī pagrabiem un garāžām.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 50m2;

- Veiktspēja - 10L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 5 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - elektroniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 77m3/st;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 1.8l;

- Taimeris - ir;

- Trokšņa līmenis - 46dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 171W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 210W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 290 x 190 x 478 mm;

- Svars - 9.7kg.

 

MDK-11 sausina gaisu pat ja gaisa temperatūra nokrītas līdz +5C. Tas izžāvēs Jūsu izmazgātās drēbes tajā pašā laikā taupot enerģiju. Filtrs, kas tīra gaisu ir novietots līdztekus ūdens tvertnei gaisa sausinātāja aizmugurē. MDK-11 ir apgādāts ar rotējošu kompresoru, kas to padara ļoti energo efektīvu.

MDK-11 ir pieejams un ļoti viegli operējams gaisa sausinātājs. Tas ir ideāls, lai izmantotu Jūsu dzīvoklī žāvējot mitros dvieļus, sporta ekipējumu vai bērnu drēbes. Wood's MDK-11 viegli iederas šaurās vietās un to var lietot kompaktās vannas istabās vai žāvējot izmazgātas drēbes Jūsu mājās. Tas papildus rada komfortablāku vidi Jūsu mājās, tā kā pelējums, liekais mitrums un smakas tiek neitralizētas.

 

Wood's MDK-11 gaisa sausinātaja priekšrocības:

- Paredzēts pagrabu, sporta ekipējuma, izmazgātu drēbju un vannas istabu gaisa sausināšanai,

- Likvidē lieko mitrumu un smakas,

- Ģenerē vairāk siltuma nekā patērē enerģiju,

- Pasargā māju no pelējuma,

- Wood's gaisa sausinātāji ir visenergo efektīvākie tirgū,

- Automātiskā atkausēšanas funkcija un pelējuma aizsardzība.

 

Wood's MDK-11 gaisa sausinātājam ir ietilpīga ūdens tvertne, kas atrodas gaisa sausinātāja aizmugurē. Kad ūdens tvertne ir pilna, iekārta automātiski atslēdzas. Virs ūdens tvertnes Jūs atradīsiet ūdens trubas pieslēgvietu, tā ietilpst komplektā kopā ar sausinātāju. Pievienojot ūdens trubu pie gaisa sausinātāja un novadiet to kanalizācijā, Jums nebūs jāuztraucas par ūdens tvertnes regulāru izliešanu.

Reģistrējiet iegādāto gaisa sausinātāju ražotāja mājas lapā un saņemiet 3 gadu garantiju par brīvu! Reģistrācijas saite (noklikšķiniet šeit)

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS

 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet WDD80 Wood's gaisa sausinātāju.

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's