MDK21 Gaisa sausinātājs (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 70 m2,

Veiktspēja - 20 L/dienā,

Vadība - Elektroniska

E-cena
329

Garantija līdz 3 gadiem!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80 mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Jaunais Wood's MDK-21 ir jaudīgs, daudzpusīgs gaisa sausinātājs, kas iederas gandrīz visās vidēs. MDK-21 ir viegli pārvietot, kur tas ir nepieciešams esošajā brīdī un tas izpūš siltu, sausu gaisu tā virspusē, kas spēj izžāvēt Jūsu izmazgātās drēbes. Ar MDK-21Jums nebūs jāuztraucas par tā uzturēšānu vai atkausēšanu - Jums tikai mierīgi jāiestāda izvēlētais mitruma līmenis un Jūs droši varat atstāt iekārtu darbojamies. Tas ir gudrs un jaudīgs gaisa sausinātājs ar prieksšrocībām.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 70 m2;

- Veiktspēja - 20 L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 11,7 L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - elektroniska:

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 132/170/180 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 4, l;

- Taimeris - ir;

- Trokšņa līmenis - max 48 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +5 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 232W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 275W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 346 x 253 x 596  mm;

- Svars - 13,5 kg;

 

Pilnīgi jaunais MDK-21 ir kompakts un jaudīgs gaisa sausinātājs, kas savāks līdz 20L mitruma dienā. MDK-21 ir vairākas funkcijas un to ir viegli lietot. Tam ir liela kapacitāte, pat ja temperatūra nokrīt līdz +5C. Pateicoties iekšā iebūvētajam termostatam, iekārta pati automātiski izslēgsies, ja temperatūra būs zemāka par +5C. Kad temperatūra paaugstināsies, iekārta pati automātiski atsāks darboties. Tas rada efektīvu aizsardzību pret pelējumu, kas nevar augt temperatūrās zemākās par +7C. Wood'sMDK-21 pierāda, ka efektīvai un inteliģentai gaisa sausināšanai nevajag būt sarežģītai. Wood's MDK-21 ir parocīgs un jaudīgs gaisa sausinātājs ar daudzām lieliskām funkcijām un iespējām:

- Automātiska atslēgšanās pie +5C,

- Skaidrs displejs, kas parāda aktuālo mitruma līmeni telpā,

- Automātisks restarts, ja ir atslēgusies elektrība,

- Divvirzienu gaisa izplūde,

- Nepārtraukta ūdens novadīšanas sistēma,

- Automātiskā atkausēšanas funkcija,

- Efektīvs gaisa filtrs.

 

Reģistrējiet iegādāto gaisa sausinātāju ražotāja mājas lapā un saņemiet 3 gadu garantiju par brīvu! Reģistrācijas saite (noklikšķiniet šeit)

Populārāko gaisa sausinātāju salīdzinājums,

SKAĻUMA TESTS

 


Vai meklējiet klusāku, kvalitatīvāku un efektīvāku mitruma savācēju? Izmēģiniet WDD80 Wood's gaisa sausinātāju.

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's