Ietaupiet enerģiju un naudu, izmantojot gaisa sausinātāju

Ja mājā mitrums ir aptuveni 50%, telpas apsildīšanai tiek patērēts mazāk enerģijas nekā pie lielāka mitruma. Tāpēc ir lētāk sildīt sausu gaisu nekā mitru gaisu. Villalivet ir nosaucis Wood’s gaisa mitrinātāju LD40 par labāko testā. Wood’s LD40 ne tikai žāvē veļu ar par 55% mazāku enerģijas patēriņu, bet arī sausina visu māju un padara apkuri šajā ziemā lētāku.

Sausinātāja izmantošana, lai novērstu nevēlamu iekštelpu mitrumu, ir pārbaudīta un labi zināma metode, kas ir arī pierādīta kā energoefektīva. Mitruma savācējs ir energoefektīvākais veids, kā žāvēt veļu iekštelpās un izvairīties no mitruma un pelējuma problēmām pagrabā. Tas ir lieliski piemērots arī komfortablas temperatūras iegūšanai garāžā ar minimālu elektroenerģijas patēriņu. Turklāt tas var sausināt rāpošanas telpu un padarīt vannas istabu sausu un bez zirnekļiem. Šeit ir visi padomi, kā mājas iekštelpu gaisu uzturēt patīkamu, veselīgu un bez liekā mitruma – bez krasi pieaugoša elektrības patēriņa. Pat nelielas izmaiņas mājas hidroizolācijas veidā var būtiski ietekmēt elektrības rēķinu.

 

Sausinātājs pagrabā noņem mitrumu un nodrošina siltumu.

Mitri pagrabi ir izplatīta problēma daudzās mājās. Tur bieži atrodas veļas mazgātavas/žāvēšanas telpas, kur no mitrās veļas un gaisa rodas mitrums.

Izmantojot sausinātāju pagrabā, jūs rūpējaties par mitrumu un iegūstat siltumu izdevīgi. Wood’s gaisa mitrinātājs piedāvā efektīvu, energoefektīvu un rentablu risinājumu pagraba mitruma noņemšanai. Wood’s LD sērijas gaisa mitrinātāji ir vieni no energoefektīvākajiem gaisa mitrinātājiem tirgū. Par katru kondensētā ūdens tvaiku litru jūs atgūstat līdz pat 780 W tīru siltumenerģiju – gaisa sausinātāji izpūš karstu gaisu, kas vienlaikus izžāvē veļu un silda telpu. Tādā veidā jūs saņemsiet sausu veļu rekordīsā laikā un veselīgāku un patīkamāku vidi jūsu pagrabā.

Labākie padomi efektīvai un energoefektīvai pagraba sausināšanai

Pagrabos ir svarīgi izvēlēties jaudīgu gaisa sausinātāju, kas rada lielu gaisa plūsmu, lai gaiss tiktu cirkulēts visā pagraba līmenī. Ja pagrabs ir sadalīts vairākās telpās, gaisam jānokļūst visās telpās, tāpēc, lai nodrošinātu pietiekamu gaisa cirkulāciju, izvēlieties jaudīgu gaisa mitrinātāju, piemēram, Wood’s SW sēriju. Tā kā mitrums var atšķirties atkarībā no gadalaika, āra temperatūras un vajadzībām, tas jāpārbauda ar higrometru, lai iestatītu vēlamo efektu uz gaisa sausinātāja.

 

Sausinātāji veļas telpā ietaupa līdz pat 55% enerģijas salīdzinājumā ar citām iespējām

Ar Wood’s mitrinātāju LD-40 veļa tiek žāvēta energoefektīvākajā veidā. Vienīgā alternatīva, kas prasa mazāk enerģijas, ir žāvēšana ar piekārtiem, bet tad paliek problēma, ka telpā paliek mitrums no veļas, kas var izraisīt kondensāciju uz sienām un logiem, kas ilgtermiņā var izraisīt mitruma bojājumus, pelējumu un citas problēmas.

Veļas pakāršana un mitruma atdalīšanas ierīces izmantošana mitruma novadīšanai ir maigākais veļas un smalku tekstilizstrādājumu žāvēšanas veids, salīdzinot ar veļas žāvētāja radīto nodilumu. Wood’s LD40 ir uz augšu vērsta izvade, kas izžāvē veļu. LD sērijas gaisa sausinātāji arī ražo siltumu, tāpēc jums nav jāuztraucas par elektrības rēķinu. Kad žurnāls Villalivet pārbaudīja, kura metode ir energoefektīvākā veļas žāvēšanai telpās, siltumsūkņa žāvētājs un siltumsūkņa žāvēšanas skapis patērēja vidēji par 55 procentiem vairāk enerģijas nekā gaisa sausinātāji.

Padomi energoefektīvai veļas žāvēšanai žāvēšanas telpās un veļas mazgātavās

Veļas žāvēšana ar gaisa sausinātāju ir energoefektīvākā iespēja. Ar žāvēšanas telpas sausinātāju silts, sausināts gaiss tiek novirzīts uz veļu. Wood’s LD sērijas gaisa sausinātāji ir īpaši izstrādāti veļas žāvēšanai, vienlaikus nosusinot visu telpu. Uz katru litru kondensētā ūdens tvaiku tiek ģenerēts līdz 780 W siltumenerģijas. Tas padara iekštelpu gaisu sausāku un siltāku, ietaupot enerģiju un naudu. Veļa tiek žāvēta maigi, tiek novērstas mitruma problēmas – un zirnekļi paliek prom. Apsveriet iespēju izvēlēties veļas mazgāšanas telpai sausinātāju ar izplūdes un žāvēšanas funkciju, piemēram, Wood’s LD40.

 

Ja vannas istabā ir gaisa sausinātājs, dvieļi vienmēr ir sausi, un elektrības izmaksas ir zemas

Vannas istaba ir telpa, kas ir īpaši pakļauta mitrumam, kas ir jānoņem, lai izvairītos no kondensāta un mitruma problēmām. Gaisa sausinātājs ne tikai uztur dvieļus sausus un svaigus, bet arī nodrošina labāku iekštelpu klimatu visā telpā. Wood’s LD sērijas gaisa sausinātāji atdod līdz pat 780 W siltumenerģijas uz katru kondensēto ūdens tvaiku litru, padarot tos par praktisku veidu, kā ietaupīt naudu.

 

Neļaujiet mitrumam iekļūt pazemē bez nepieciešamības atkārtoti nosusināt pamatu.


Pagraba gaisa sausinātājs ir energoefektīvs veids, kā novērst nevēlamu mitrumu un uzturēt visu māju veselīgu. Novadot izplūdes vai mitru gaisu caur gaisa šļūteni, sausais gaiss no sausinātāja var pagriezt iekštelpu gaisu un radīt apstākļus labai gaisa cirkulācijai. Mitrumu var viegli pārbaudīt ar higrometru vai kontrolēt ar digitālo displeju, lai efektu varētu pastāvīgi optimizēt atbilstoši dominējošajiem apstākļiem.

Padomi, kā iegūt vislabāko efektu no pagrabos esošajiem gaisa mitrinātājiem:


Pagrabos svarīga ir spēcīga gaisa plūsma. Kad gaiss cirkulē, ir iespējams sausināt visu telpu, nevis tikai sausinātājam tuvāko zonu. Relatīvajam mitrumam vienmēr jābūt aptuveni 50 procentiem, lai novērstu mitruma un pelējuma problēmas. Sausinātāja kondensētais ūdens tiek izvadīts ar parastu dārza šļūteni.

Mitruma līmeni var viegli uzraudzīt ar higrometru, lai gaisa sausinātājs nedarbotos bez vajadzības. Noteikti aizveriet vārstus, lai mitrs gaiss neiekļūtu pamatnē, un novietojiet sausinātāju pēc iespējas tuvāk telpas centram.

 

Wood's gaisa sausinātājam pagrabā un apakšstāvā ir daudz priekšrocību.

 • Novērst mitruma bojājumus
 • Novērst pelējuma augšanu
 • Žāvē koksni un notur instrumentus no rūsas
 • Žāvē veļu ātri, efektīvi un maigi
 • Likvidē sasmērētas smakas
 • Zirnekļi pazūd, kad gaiss kļūst sausāks
 • Māju būs lētāk apsildīt
 • izcila gaisa plūsma
 • Visus modeļus var pieslēgt tieši pie kanalizācijas
 • Viens no energoefektīvākajiem gaisa mitrinātājiem tirgū
 • Iegūst visvairāk litru ūdens uz kWh
 • Garantija līdz 10 gadiem

 

Izmantojot Wood's gaisa sausinātājus, jūsu mājā tiek novērstas mitruma un pelējuma problēmas. Viņiem nav nepieciešama sarežģīta uzstādīšana; pievienojiet un iestatiet vēlamo mitrumu. Tad gaisa mitrinātājs parūpējas pats par sevi. Ir viegli iestatīt vēlamo mitruma līmeni; Regulējot to, enerģijas patēriņš tiek samazināts, ļaujot gaisa mitrinātājam droši un droši aizsargāt pret mitruma problēmām.

Maksimāls sildīšanas efekts un apļveida funkcionalitāte
Jaunie LD modeļi ir spēruši lielu soli mitruma samazināšanas kapacitātē un sildīšanas efektā. Wood's LD sērija ir visefektīvākie gaisa sausinātāji tirgū. Par katru kondensēto ūdens tvaiku litru jūs atgūstat 780 W tīrā siltumā – gaisa mitrinātāji izžāvē veļu ar virzītu izplūdi. Visi LD modeļi ir izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi un ilgtspējīgi. Wood's nodrošina pilnu 10 gadu garantiju, ja filtrs tiek mainīts katru gadu. LD modeļi ir pieejami ar digitālu, lietotājam draudzīgu displeju vai tradicionālu, analogo pagriešanas mehānismu.

Izvēloties Wood's, jūs iegūsit visas mūsu apvienotās zināšanas un risinājumus
Ar apvienoto vēsturi, kas aptver 90 gadus, Wood’s ir plašas zināšanas par laika, gaisa un klimata apstākļiem un to, kā tie ietekmē iekštelpu vidi.

Mūsu kolektīvās zināšanas un plašā klātbūtne tirgū nozīmē, ka mēs varam atbalstīt jūs, mūsu klienti, palīdzot jums izvēlēties pareizos produktus un nodrošināt vislabākos iespējamos rezultātus no izvēlētajiem produktiem.