Pārnēsājams kondicionieris Venezia Wood's ar montāžas komplektu

VENEZIA Mobilais kondicionieris (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Apstrādājamā platība 52 m2,

Dzesēšanas jauda - 5,2 kW,

Apkures funkcija - nē

749

Piegāde: Bezmaksas piegāde
<

Pērkot WOOD's mobilo gaisa kondicionieri dāvānā montāžas komplekts 29 EUR vērtībā!

 

WOODs elegants mobilais gaisa kondicionieris nodrošinās komfortu visu gadu. Šis mobilais gaisa kondicionieris ne tikai sasalst, bet arī savāc mitrumu. Izmantojot gaisa kondicionieri sausināšanas režīmā  ja telpā ir ļoti augsts mitrums un karstums, kondensāts uzkrājas ierīces tvertnē. Inteliģenta WOODs ieslēgšanas / izslēgšanas tehnoloģija ļauj gaisa kondicionierim gaidīšanas režīmā taupīt enerģiju.


   Iebūvētais taimera WOODs mobilajiem gaisa kondicionieriem ļauj iestatīt, kad ierīcei jāieslēdzas un kad tas jāizslēdz. Tā rezultātā varat ieprogrammēt ierīci tā, lai pirms atgriešanās mājās (no darba, ceļojuma utt.) Gaisa kondicionieris veic darbu, un jūs varat baudīt vēsu gaisu mājās.

 

   WOOD pirmais tirgū ir veiksmīgi ieviesis jaunas tehnoloģijas, kas atbilst dabas aizsardzības prasībām. WOODs mobilie gaisa kondicionieri izmanto jaunu, zaļu R290 gāzi. Tie ne tikai aizsargā dabu, bet arī samazina ierīces skaļumu līdz pat 20%.

 

Iespējas:

 • Dzesēšanas, ventilācijas un drenāžas funkcijas;
 • Automātiska darbība;
 • Miega režīms;
 • Vēlamās temperatūras saglabāšana atmiņā, kad ierīce ir izslēgta;
 • Ekonomisks gaidīšanas režīmā;
 • Trīs ātrumu ventilators;
 • Automātiska kondensāta noņemšana;
 • Viegla uzstādīšana;
 • Mūsdienīgs dizains;
 • Tālvadības pults;
 • On / off taimeris;
 • Iekļauts montāžas piederumi;

 

Tehniskas īpašības:

- Apstrādājamā platība - 52 m2;

- Dzesēšanas jauda - 5,2 kW ( 18 000 BTU/h);

- Dzesēšanas enerģijas klase - A;

- Patērējamā jauda (dzesēšana) - 2kW;

- Gaisa plūsma - 680m3/h;

- Gaisa sausināšanas veiktspēja - 52,8l/24h;

- Trokšņa līmenis - mazāk par 55dB;

- Ventilatoru ātrumi -3;

- Taimeris - ir;

- Gaisa izplūdes caurules diametrs - 150 mm;

- Gaisa izplūdes caurules garums - 1.5 m;

- Spriegums - 230/50 V/Hz;

- Izmēri - 376 x 490 x 768mm;

- Svars - 32kg.

 

 

Reģistrējiet iegādāto mobilo gaisa kondicionieru ražotāja mājas lapā un saņemiet 3 gadu garantiju par brīvu!  Reģistrācijas saite (noklikšķiniet šeit!)

 

Mobilie gaisa kondicionieri - mobilie gaisa kondicionieri ļauj ērti atdzist telpu, izvairoties no sarežģītiem remonta darbiem.

Mobilā gaisa kondicioniera priekšrocības

Ienākošais gaiss, mobilais gaisa kondicionieris atdzesē un pūš to telpā un pūš siltu gaisu caur pievienoto šļūteni. Mobilajam gaisa kondicionierim ir vadības panelis, kurā var mainīt gaisa kondicionētāja darbības apstākļus, piemēram, ventilatora ātrumu vai vēlamo temperatūru.

Mobilie gaisa kondicionieri ir vienkārša un elastīga alternatīva stacionāriem gaisa kondicionieriem. Mobilo gaisa kondicionieris, kas paredzēts atsevišķu telpu dzesēšanai un viegli uzstādāms, var būt laba izvēle telpās bez ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas, un to var uzstādīt, ja konkrētu telpu nepieciešams  atdzesēt.

Vienkārša uzstādīšana un mobilitāte, pateicoties kompaktajam dizainam un riteņiem ierīces apakšpusē, ļauj pārvietot mobilo gaisa kondicionieri no vienas telpas uz otru ar minimālu piepūli.

Kā izvēlēties mobilo gaisa kondicionieri?

Pareiza mobilā gaisa kondicionēšana ļauj ātri un efektīvi atdzist telpu. Pārāk vājš mobilais gaisa kondicionieris vienkārši neizpilda uzdevumu, un varbūt vēlamā temperatūra vispār netiks sasniegta. Lai izvēlētos piemērotu mobilo gaisa kondicionieri, vispirms izmēra telpu, kuru vēlaties atdzist. Jums ir jāzina arī BTU (British Thermal Unit) parametrs, kas norāda siltuma daudzumu, ko gaisa kondicionētājs var noņemt no telpas. Jo lielāks skaitlis, jo spēcīgāka ir sasalšana. Ieteicamā mobilā BTU dzīvojamā platība:

7.000 BTU - līdz 20 m2;  Pareizais modelis ROMA Woods
9 000 BTU - līdz 25 m2; Pareizais modelis ACP-09AEF VIVAX
12.000 BTU - līdz 35 m2; Pareizais modelis ACP-12AEF VIVAXPareizais modelis CORTINA WOODs  
18.00 BTU - līdz 52 m2; Pareizais modelis VENEZIA WOODs

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku