DS40FS Gaisa sausinātājs (WOOD'S) - Izpārdots

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 120m2,

Veiktspēja - 40L/dienā,

Vadība - Mehāniska.

499
Izpārdots!

Izpārdots!
Piegāde: 7,00
<

Jaunais un uzlabotais DS40FS kompresors nodrošina vēl lielāku kapacitāti, bez papildus trokšņa. Šis ir jaudīgs un energo efektīvs gaisa sausinātājs speciāli izstrādāts lai žāvētu izmazgātās drēbes ar siltuma sūkņa efektu. Šaurais izvads iekārtas augšpusē "pūš viļņus" un žāvē izmazgātās drēbes, samazinot žūšanas laiku. Izmazgātās drēbes izžūst 2-4 stundu laikā ar gaisa sausinātāja palīdzību, kas nozīmē, ka Jūs varēsiet izgludināt un salocīt izmazgātās drēbes tajā pašā vakarā. Papildus, pateicoties tā ekselentajai gaisa plūsmai un kapacitātei, tas atbrīvo pagrabu no iespējamām problēmām, kas saistās ar mitrumu. Ar DS40FS Jūs varat žāvēt izmazgātās drēbes, pagrabā novērst pelējumu, miltrasi, sastavējušos gaisu, tajā pat laikā ietaupot enerģiju.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Platībai līdz 120m2;

- Veiktspēja - 40L/dienā pie 300C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 24L/dienā pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - mehāniska;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Nominālā gaisa plūsma - 345m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - 8l;

- Taimeris - nav;

- Trokšņa līmenis - 47dB.

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +350C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 540W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Jauda - 700W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Izmēri - 310 x 400 x 540mm;

- Svars - 23kg.

 

Higrostata vadības slēdzis Wood's DS40FS gaisa sausinātājam ir ļoti viegli saprotams un regulējams. Tam ir 9 režīmi, lai kontrolētu higrostatu (ieteicamais mitruma līmenis) un nepārtrauktas darbibas pozīcija. Maza lampa iekārtas priekšpusē spid zila, kad iekārta darbojas, un kad ūdens tvertne ir pilna tā spīd sarkana. Kad ūdens tvertne ir pilna iekārta pati izslēdzas, lai nepieļautu savāktā ūdens noplūdi.

DS40FS gaisa sausinātājs ir uzticams ar zemu trokšņu līmeni un labām gaisa plūsmas iespējām.

Tas ir IP klasificēts (IP-x1) un tam ir 8 litru ūdens tvertne. Kā ikvienam Wood's gaisa sausinātājam, tam ir nepārtrauktās ūdens novadīšanas sistēmas izvads. DS40FS tiek piedāvāts ar jauno, unikālo SMF filtru, kas attīra gaisu no pelējuma sporām un ciām bīstamām daļiņām. Filts vienlaikus pasargā gaisa sausinātāju no putekļiem un Wood's tādejādi var piedāvāt līdz 6 gadu garantiju šim produktam.

Lietojiet SMF filtru un attīriet gaisu tālāk.

Ir iespējams pievienot unikālo pret pelējuma filtru visiem Wood's DS, ED un TRD sērijas modeļiem. Filtrs savāc bīstamās pelējuma sporas, putekļus un citas bīstamas daļiņas, kuras izplatās gaisā, kad Jūs žāvejat izmazgātu veļu. Filtrs arī pasargā gaisa sausinātāju un būtiski pagarina tā dzīves ciklu. Lietojot SMF filtru, Jūs samaziniet risku saslimt un savācat putekļus un citas daļinas, kas atrodas gaisā.

 

Wood's DS40FS gaisa sausinātājs

 

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's