Gaisa sausinātājs DSC90E Woods

DSC90E Gaisa sausinātājs (Wood's)

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai  līdz 240 m2;

Veiktspēja - 90 L/dienā,

Vadība - Vadība - Elektroniska, LCD.

999

Darbojas pie + 1°C!
Piegāde: 7,00
<

Wood DSC90E atjaunotais gaisa saisintjs ir paredzēts lielām telpām, piemēram, bibliotēkām, muzejiem, birojiem, pagrabiem, veļas mazgātavām, noliktavām vai pat iekštelpu baseiniem. Ar  šļūteni sausu gaisu var novirzīt uz citu telpu. Un ar ārējās vadības ierīces palīdzību ierīci var darbināt arī no citas telpas. Sakarā ar augsto produktivitāti zemās temperatūrās ierīce ir ideāli piemērota aukstuma telpām.

Tas ir īpaši spēcīgs gaisa sausinātājs ar veiktspēju līdz 90 litriem dienā. Vienkārša ierīces lietošana un augstas mitruma savākšanas iespējas nodrošina sausas telpas praktiski jebkurā stāvoklī. Ierīcei ir integrēts ūdens sūknis, kas nodrošina tiešu ūdens noplūdi, un tādēļ tas ir ideāli piemērots attālumiem starp ierīci un ūdens izplūdi. Tas arī ļauj ierīci atstāt bez uzraudzības ilgāku laiku -  drenāžā un precīza mitruma līmeņa uzturēšana nodrošinās ierīces pilnīgu darbību. Arī šim modelim ir palielināta mitruma izturība - iztvaicētājs un kondensators ir pārklāti ar aizsargājošu epoksīda laku.

 

Tehniskās īpašības:

 

- Maksimālā platība līdz 240 m2;

- Veiktspēja - 90 L/dienā pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Veiktspēja - 43 L/dienā pie 200C temperatūras un 60% mitruma;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Vadība - elektroniska LCD ekrans;

- Filtrs - iekārtu aizsargājošs;

- Ventelatora atrums -  1;

- Nominālā gaisa plūsma - 530 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir;

- Tvertnes tilpums - nav;

- Taimeris - nav;

- Ērti rokturi transportēšanai;

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +400C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 1350W pie 350C temperatūras un 80% mitruma;

- Jauda - 1350W pie 200C temperatūras un 70% mitruma;

- Izmēri - 630x350x400 mm;

- Svars - 36 kg;

1

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's