WDD80 Gaisa sausinātājs Wood's + mitruma termometrs

Ražotājs: Wood's (Zviedrija)

Platībai līdz 60m2

Veiktspēja - 8L/dienā (jebkurā temperatūrā),

Vadība - Elektroniska.

E-cena
274
288

+ mitruma termometrs!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 3,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Garantija - 3 gadi!

 

 

WDD80 Wood kompaktais gaisa sausinātājs piemērots dzīvojamām vai biroja telpām, un ņemot vērā ļoti kluso darbību, ir ideāli piemērots guļamistabās, daudzdzīvokļu mājās, privātmājās un dzīvokļos. Pateicoties tā augstajai veiktspējai zemās temperatūrās, tas ir ideāli piemērots dārza mājās vai citās tīrās, bet minimāli apsildītās telpās, kur temperatūra nokrīt līdz + 1C.

Samazinot lieko mitrumu jūsu telpās, ierīce neļaus kondensātam veidoties uz logiem, pārtrauks pelējuma veidošanos vai izplatīšanos un novērsīs slikto mitruma smaku mājās. Un siltais gaiss elpojot dos jums mājīguma sajūtu.

 

 

Tehniskās īpašības:


- Platībām līdz 60 m(3/4 istabas);

- Veiktspēja - 8 L/dienā jebkurā istabas temperatūrā 

(kompresoru ierīces savāc 20-30 litrus tikai pie 30°C temperatūras, un tikai 6-7 litrus pie 18-20°C grādiem);

- Vēlamā mitruma līmeņa automātiska uzturēšana;

- Pašreizējā mitruma līmeņa (zems / vidējs / augsts) rādījums;

- Izvada par 10 – 12 C° siltāku gaisu;

- Vadība - elektroniskā;

- Gaisa virziena pielāgošana;

- Jonizators - ir;

- Ventilatora ātrums - 3;

- Nominālā gaisa plūsma - 85/100/120 m3/h;

- Kondensāta drenāža – ir;

- Tvertnes tilpums - 2 litri;

- Taimeris - līdz 8 stundām;

- Skaņas līmenis - 36/42/49 dB (normālais kompresora mitruma savācējs nedarbojas mazāk par 47 dB) Visklusākais gaisa sausinātājs!

- Darbības temperatūras amplitūda - +1 - +400C (kompresoru ierīces parasti operē 5-300C)

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jaudas patēriņš - 330 W normālā mitruma režīmā un 650 W drēbju žāvēšanas režīmā;

- Izmēri - 351 x 180 x 500 mm (analogas pieejamās kompresoru ierīces ir parasti krietni lielākas);

- Neto svars - 6,5 kg. (sadzīves kompresoru mitruma savācēji sver sākot no 12 kg);

 

Wood‘s WDD80 mitruma savācējs ir labākais risinājums, ja tik meklēts efektīvs, neliels, viegls un klusi funkcionējošs mitruma savācējs ar relatīvi zemu enerģijas patēriņu.

Wood‘s WDD80 mitruma seperatori ir vislabāk piemēroti dzīvokļiem, jo ​​tie darbojas ļoti klusu, var žāvēt veļu un svarā tas ir viegls. Tā kā tam nav kompresora, šis gaisa mitrinātājs var efektīvi darboties zemās temperatūrās, kurās kompresora tipa mitruma savācēji airs nav efektīvi. Tas ir ļoti svarīgi, jo parasti kompresora mitruma savācēji strādā efektīvi (savācot 20-30 litrus dienā) tikai 30°C temperatūrā. 20°C temperatūrā to efektivitāte samazinās līdz 6-7 litriem dienā. Un 10°C temperatūrā tie savāc tikai dažus litrus dienā. WDD80 neietekmē temperatūras svārstības. Tas savāc 8 litrus ja telpas temperatūra ir + 1°C vai + 10°C, tāpat ja tā ir + 20°C vai + 30°C.

 

WDD80 Wood automātiski izslēdzas, kad ūdens tvertne ir pilna. Šim mitruma savācējam ir arī iespēja tiešā veidā novadīt ūdens kondensātu drenāžā. Komplektā ir speciāli izstrādāta šļūtene.

Papildus Wood‘s WDD80 priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālajiem kompresora mitruma savācējiem ir tāda, ka tajā ir jonizators, kas samazina putekļu daudzumu gaisā un var tikt ieslēgts vai izslēgts.

 

 

trijų metų garantija

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's