Gaisa sausinātājs - gaisa attīrītājs 12L ARETE ONE MeacoDry

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Platībai līdz 50 m2;

Veiktspēja - 12 l/dienā;

Garantija - 5 gadi.

E-cena
259

Gaisa attīrīšanas funkcija!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Gaisa sausinātājs - gaisa attīrītājs 12L ARETE® ONE MeacoDry ne tikai samazinās lieko mitrumu mājās, bet arī attīrīs gaisu no nevēlamiem alergēniem. Šis gaisa sausinātājs ar jaudu līdz 12 litriem dienā ir lieliski piemērots telpām, kur veidojas pelējums, kondensāts vai mitrums. Paredzēts lietošanai mazos dzīvojamos īpašumos. Gaiss tiek attīrīts, izmantojot HEPA filtru, kas aiztur ļoti smalkas daļiņas, piemēram: pelējuma sporas, baktērijas, ziedputekšņus vai citus alergēnus. Mitruma attīrītājs-gaisa attīrītājs ir viegli lietojams, un tam ir 5 gadu garantija.

 

12L Arete® One modelis ir ieteicams tiem, kas vēlas izžūt gaisu dzīvojamās telpās, kuru kopējais izmērs nepārsniedz 50 m2*. Citi šīs sērijas modeļi:

 

Gaisa sausinātājs Arete® One 12L ir klusākais starp līdz šim izstrādātajiem Meaco gaisa sausinātājiem. Darbojoties ar tikai 35 dB troksni, tie ir ievērojami klusāki nekā citas šāda veida iekārtas. Tas padara šo gaisa sausinātāju ideālu lietošanai mājās pat naktī. Arete® One efektīvāk noņem mitrumu no gaisa par zemākām izmaksām nekā jebkurš cits Meaco sausinātājs. Pateicoties unikālajam bezmaksas gaisa ieplūdes dizainam, jūs varēsiet novietot gaisa sausinātāju tieši pie sienas, tādējādi ietaupot vietu telpā.

Meaco logo

Meaco - tas ir viens no lielākajiem klimata kontroles iekārtu ražotājiem, kas darbojas Lielbritānijā. Meaco konsekventi cenšas panākt maksimālu ilgtspējību savu produktu attīstībā. Salīdzinot ar konkurentiem, ierīces ne tikai patērē vismazāk elektrības, bet arī darbojas pēc iespējas klusāk un to iepakojumam izmanto vairāk pārstrādājamu materiālu.

 

 

Gaisa sausinātājs mājās 12L Arete One Meaco

 

Arete® One gaisa sausinātājs ne tikai savāc lieko mitrumu mājās, bet arī efektīvi attīra mājas gaisu no putekļiem, ziedputekšņiem, pelējuma, dzīvnieku blaugznām, baktērijām un citiem alergēniem. Gaisa attīrīšanai tiek izmantots HEPA filtrs, kas savāc 99,75% no visiem netīrumiem līdz 0,3 mikrometriem. HEPA filtru var iegādāties kā papildaprīkojumu. Ja sausināšana nav nepieciešama nepārtraukti, šajā periodā Arete® varat izmantot kā gaisa attīrītāju, izvēloties tikai tam paredzēto gaisa attīrīšanas režīmu.

 

Gaisa sausinātājs Arete® One žāvē veļu, vienlaikus savācot mitrumu. Ar vienu pogas nospiešanu ieslēdziet maksimālo sausināšanas režīmu uz sešām stundām, un gaisa mitrinātājs izslēgs kompresoru, kad mitruma līmenis telpā nokritīsies līdz 35%, tādējādi ietaupot enerģijas izmaksas. Ventilators turpinās darboties, lai nodrošinātu ātru un efektīvu veļas žāvēšanu.

 

Gaisa sausinātājs Arete® One 12L ir piemērots lietošanai:

 

Viesistabā vai virtuvē Viesistabā vai virtuvē

 

Guļamistabā Guļamistabā

 

Vannasistabā Vannasistabā

 

Veļas žāvēšanai Veļas žāvēšanai

 

 

Arete® One gaisa sausinātāja darbība ir ļoti vienkārša. Vienkārši izvēlieties režīmu "Smart Humidity", un sausinātājs veiks visu nepieciešamo darbu. Šis gaisa sausinātājs ir paredzēts, lai uzturētu stabilu mitruma līmeni mājās, vienlaikus patērējot pēc iespējas mazāk elektrības. Automātiskā mitruma uzturēšanas režīmā ventilatora ātrums palielinās, lai paātrinātu mitruma savākšanu, vai arī pārslēdzas uz klusāku darbību, kad vēlamais mitrums ir gandrīz sasniegts.

 

Gaisa sausinātāja vadība 12L Arete One

 

Nospiežot nakts režīma pogu, gaismas un brīdinājuma skaņas izslēgsies, un gaisa sausinātājs darbosies pēc iespējas klusākas skaņas. Gadījumā, ja tuvumā ir mazi bērni, kuriem patīk spēlēties ar aprīkojuma iestatījumiem, izmantojiet vadības paneļa bloķēšanas funkciju, lai novērstu gaisa sausinātāja iestatījumu maiņu.

 

Sausinātāja rokturis Arete One

Slēpts rokturis

Gludas līnijas slēpj izturīgu rokturi nēsāšanai.

 

 

Sausinātāja tvertne Arete One

Liela tvertne

2,5 litru tvertne ar ērtu rokturi rokai.

 

 

Sausinātāja priekšfiltrs Arete One

Bīdāms filtrs

Viegli tīrāms aizsargtīkls.

 

 

Sausinātāja dizains Arete One

Pie sienas

Sānu gaisa ieplūde ļauj piespiesties pie sienas.

 

 

Sausinātāja vads Arete One

Auklas turētājs

Ērts turētājs neļauj vadam brīvi mētāties.

 

 

Tehniskie parametri:

 • Maksimums telpām līdz - 50 m2; *
 • Veiktspēja - 12 L/dienā pie 30°C temperatūras un 80% mitruma;
 • Veiktspēja - 8,33 L/dienā pie 20°C temperatūras un 80% mitruma;
 • Gaisa plūsma - līdz 100 m3/st;
 • Enerģijas patēriņš - 0,199 kW pie 30°C temperatūras un 80% mitruma;
 • Enerģijas patēriņš - 0,157 kW pie 20°C temperatūras un 80% mitruma;
 • Tvertnes tilpums - 2,5 l;
 • Darba temperatūras diapazons - +5 līdz +35°C;
 • Trokšņa līmenis - 35-38 dB;
 • Iespēja pieslēgt kanalizāciju - Ir;
 • Automātiskā mitruma kontrole - Ir;
 • Nakts miega režīms - Ir;
 • Taimeris - Nē
 • Spriegums - 220-240V / 50Hz;
 • Izmēri (augstums x platums x dziļums) - 472 x 319 x 237 mm;
 • Svars - 10,9 kg;
 • Filtrs - HEPA filtrs gaisa attīrīšanai. Filtru nomaiņai varat atrast ŠEIT. HEPA filtru vietā smaku noņemšanai var izmantot aktīvās ogles filtrus, kurus varat atrast ŠEIT;

 

5 gadu garantija

 

* Faktori, kas samazina gaisa sausinātāja apkalpoto vietu:

 1. Iekštelpu ventilācija: intensīva ventilācija, izmantojot rekuperācijas sistēmas vai logu atvēršanu, samazinās mitrināšanas efektu;
 2. Mitruma avotu daudzums: veļas žāvēšanas, atvērtu akvāriju, intensīvas dušas izmantošanas, biežas ziedu laistīšanas uc dēļ būs jāsavāc vairāk ūdens.
 3. Vēlamais mitruma līmenis: lai sasniegtu 40% relatīvo mitruma līmeni, būs jāsavāc vairāk ūdens nekā 50%.
 4. Āra klimats: negatīvas temperatūras klātbūtnē būs nepieciešams uzturēt pēc iespējas zemāku mitruma līmeni, lai izvairītos no kondensāta veidošanās uz logiem.
 5. Lietošanas ilgums: īslaicīga sausinātāja izmantošana savāks nelielu daudzumu mitruma, kas drīz atjaunosies.

 

 

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's