ZAMBEZI DD8L Gaisa sausinātājs (MEACO)

Ražotājs: MEACO (Lielbritānija)

Platībai līdz 70m2

Veiktspēja - 8 L/dienā (jebkurā temperatūrā),

Vadība - Elektroniska

E-cena
399

Ar LCD displeju!
Pieejams veikalā Rīgā
Piegāde 1-2 d.d.: 5,00
<

Vai šaubāties vai mitruma savācējs attaisnos cerības? Izmantojiet mūsu piedāvājumu un izmēģiniet WDD80, BTI2 vai DD8l mitruma savācēju! Spiest šeit.

 

Meaco Zambezi DD8l ir vismodernākais sadzīves mitrinātājs pašlaik Eiropas tirgū, un varbūt arī pasaules tirgū. Šo mitruma savācēju Meaco speciālisti ir izstrādājuši, pamatojoties uz klienta atsauksmēm, kas uzkrāta ilgā laika periodā. Zambezi DD8l mitruma savācējs var viegli atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar lieku mitrumu, piemēram, logu kondensāciju, pelējuma izplatīšanos utt. Šis mitruma savācējs ir viegli lietojams un ērts.
   

Zambezi DD8L, tāpat kā citi mitruma savācēji Meaco uzņēmumā atšķiras no saviem konkurentiem ar unikālo gaidstāves režīmu, kurā sasniedzot vēlamo relatīvo mitrumu, ierīce pārstāj vākt mitrumu, atstājot ieslēgtu ventilatoru uz 5 minūtēm, bet nedarbinot absorbcijas mehānismu. Nākošās 30 minūtes tiek izslēgts arī ventilators, kuarš tiek pēc tam ieslēgts atkal uz 5 minūtēm, lai mitruma sensors varētu noteikt, vai ir nepieciešama mitruma savākšana. Ja relatīvā mitruma līmenis nav augstāks par vēlamo, ventilators izslēgsies uz nākošajām 30 minūtēm.

 

Tehniskās īpašības:


- Platībai līdz 70m(4-5 istabām);

- Veiktspēja - 8L/dienā jebkurā temperatūrā;

- Automātiskā mitruma kontrole;

- Izstaro par 10 - 12 0C sasildītāku gaisu;

- Vadība - elektroniska, LCD ekrāns;

- Antibakteriāls, iekārtu aizsargājošs filtrs;

- Jonizātors - ir;

- Ventilatora ātrumi - 3;

- Nominālā gaisa plūsma - 85/105/150 m3/h;

- Kondensāta drenāža - ir, šļūtene iekļauta komplektā;

- Tvertnes tilpums - 3 litri;

- Taimeris - ir;

- Bērnu aizsardzība - ir;

- Trokšņa līmenis - 41/45/50 dB.

- Darba temperatūras diapazons - +1 - +370C;

- Spriegums - 220-240V/50Hz;

- Jauda - 350W normālā mitruma savākšanas režīmā un 660W darbojoties žāvēšanas režīmā;

- Izmēri - 358 x 200 x 548mm

- Svars - 7,8 kg

 

 

 

Zambezi DD8l ir vienīgā absorbcijas tipa gaisa žāvētājs ar LCD ekrānu, kas ļauj kontrolēt telpas temperatūru un mitruma līmeni. Paplašinātās pārvaldības opcijas ļauj iestatīt ieslēgšanās/ izslēgšanas laiku, vēlamo mitruma līmeni un darbības intensitāti.

 

Zambezi DD8L gaisa sausinātājs ir piemērots izmantošanai dzīvojamās telpās, jo darbojas ļoti klusi, var žāvēt veļu un ir viegli pārvietojams. Šai gaisa žāvēšanas ierīcē nav kompresora, kas ļauj ierīcei darboties efektīvi pie zemām temperatūrām nezaudējot efektivitāti.

 

Zambezi DD8L izslēdzas automātiski, kad ūdens tvertne ir pilna. Šim mitruma savācējam ir iespēja novadīt kondensātu pa taisno drenāžā. Komplektā iekļauta īpaši pielāgota šļutene.

 

Daudziem tirdzniecībā piedāvātajiem mitruma savācējiem ir gaisa jonizēšanas funkcija, bet nevienai ierīcei jonizācija nav tik efektīga kā Zambezi DD8L, kas izmanto klīniski apstiprinātu sterilizēšanas jonizatora tehnoloģiju, kas telpā radikāli samazina ne tikai putekļus, bet arī vīrusus, baktērijas, pelējuma sēnītes, Nevēlamas smakas un ziedputekšņus. Jonizatora darbības rādiuss ir līdz 10 metriem.

 

dviejų metų garantija

Zambezi DD8L

 

Gaisa sausinātājs vai mitruma separātos savāc lieko mitrumu no gaisa. Liela daļa mitruma savācēju darbojas pēc vienāda principa: gaiss tiek iesūkts ierīcē un ļoti ātri tiek atdzesēts, rezultātā mitrums kondensējas, un tad ventilators nosusināto gaisu izpūš telpā. Dažiem gaisa sausinātājiem vai mitruma savācējiem ir absorbents, kas no gaisa absorbē lieko mitrumu un pēc uzkarsēšanas to iztvaicē. No gaisa iegūtais ūdens tiek savākts noteiktā traukā vai tiek izlaists laukā caur drenāžas caurulīti (lielākā daļa mitruma savācēju ir abi varianti).

Gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs parasti tiek uzstādīts šādās palielināta mitruma telpās:

  • pagrabā;
  • puspagrabā;
  • žāvētājā;
  • virtuvē;
  • guļamistabā;
  • vannas istabā;
  • SPA vai baseina telpā;
  • noliktavā;
  • darbnīcās;
  • būvlaukumā.

Ja jūsu telpu mitruma līmenis ir liels, tad gaisa sausinātājs vai mitruma savācējs darbosies ar lielāku jaudu un ilgstošāk. Tātad, ja jūs vēlaties sausināt lielu pagrabu, kurš atrodas mitra klimata zonā, jums būs nepieciešams jaudīgāks, komerciāls (un pat varbūt rūpniecisks) mitruma savācējs, kas paredzēts pagrabam, kas efektīvi cīnīsies ar lielu mitrumu. Lielas jaudas gaisa sausinātāji ir atbilstoši sagatavoti, lai varētu tikt galā ar lielu mitruma daudzumu. Noteikti gaisa sausinātāji ir speciāli radīti izmantošanai specifiskās iekštelpu vietās, piemēram, pagrabā, puspagrabā vai žāvētavā, iekštelpu baseinu telpās vai SPA zonā u. tml., tātad varat izvēlēties ierīci atbilstoši savām specifiskām vajadzībām. Turklāt rūpniecisko noliktavu sausinātāji ir izstrādāti un izgatavoti tā, lai sausinātu gaisu lielās komerciālās telpās efektīvāk.

Uzrakstiet atsauksme

    Es neiesaku           Iesaku
SW sērijas gaisa sausinātāji Wood's